Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio karóra szíjáról elveszet...

Casio karóra szíjáról elveszett a mozgó alkatrész. Lehet valahol csak ezt kapni?

Figyelt kérdés

Hogy egyérterlmű legyen, a következő cucc hiányzik:

[link]


Nem tudom, hogy hívják. Ha esetleg valaki ismeri a hivatalos elnevezését, ami alapján rá tudok keresni ebay-en (vagy bárhol máshol), megköszönném.

Órásnál (akár online shopban is) kapható ez külön? Nem vennék komplett szíjat ha nem muszáj, mert az egész óra nem ér annyit.



2022. ápr. 7. 10:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20

Csak akkor ha nem tudod használni a guglit.

2022. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Kedves 21, ha esetleg lemaradtam volna valamiről (gugli-kezelői képességeim tökéletlensége folytán), még mindig örömmel fogadom a linket a kérdéses alkatrészhez. Persze sokkal boldogabb lennék, ha azelőtt osztod meg velem keresőhasználati tudásod gyümölcsét, hogy egy komplett karórát megveszek...

Szóval kérlek, világosíts fel, hol tudtam volna olcsóbban beszerezni az adott alkatrészt. Köszönöm előre is!

2022. máj. 3. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!