Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az ,,majmolásnak’’ veszik...

Az ,,majmolásnak’’ veszik facebookon az ismerőseim ha egy dolog végett ( lent írom ) megváltoztatom a profilképem?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem hogy nekem volt egy redmi note 9-em és leváltottam és lett iPhone 11-em és a mostani profilképem olyan hogy a tükörben állok a régi telefonommal és úgy fotóztam le magam a régi telómmal csak az végett szeretném megváltoztatni a profilképem mivel új telefonom lett ( olyan képet akarok betenni a profilomnak ahogy fotózom magam a tükörben csak már az új telómmal fotózom magam ) és nem olyan kép legyen bent profilképemnek amin még a régi telefonom van rajta. Nem azért akarom megváltoztatni a profilképem mert menőzni akarok az iPhone-ommal. Mert ha pl. valamilyen új samsungot vettem volna akkor is az végett megváltoztatnám a profilképem olyanra hogy a tükörben állok és a samsunggal fotózom magam.

2022. ápr. 17. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te dolgod, engem nem érdekelne. De gondolkozz el, miért olyan fontos része az énednek, hogy milyen telefonod van, hogy még a profilképeden is látszania kell, sőt le is kell cserélned? Biztosan egészséges dolog ez?
2022. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy problémái:D Amúgy szerintem észre se veszik.
2022. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem majmolas, ugyanis az teljesen mást jelent. Miért használsz olyan szavakat, aminek nem ismered a jelentését???

Nemcsak a majmolás... De a "végett" is ilyen. De mindegy...

Egyébként én a helyedben elgondolkodnék rajta, milyen szerepe van a telefonodnak az életedben? Rólad készül a profilkép, vagy a telefonodról? Miért van ekkora szerepe?

2022. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tükrös képek eleve röhelyesek. Én csak tükörhobbitoknak hívom ezt az alfajt. De a telefon csak így látszik a képen, úgyhogy nyomjad neki, mert másképp sose tudják meg, hogy iPhone-od lett. Igen, ez mérföldkő a zember életében, mindenképp meg kell örökíteni.
2022. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefon életed legfontosabb része, ami kifejez téged? Nem kicsit óvodás.
2022. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Pláne röhelyes ha az illető nem is előre néz a fotó készítésekor, hanem a telefont bámulja. Egyik ismerősnek nem tudtam megmagyarázni, hogy ez így nem jó kép, mert olyan mintha pislogna. De szerinte meg jó 🤣
2022. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2022. ápr. 18. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a képek olyan gagyinak tűnnek.

Miért nem lehet egy normális fotót feltenni.

Csak látszik hogy megakarják mutatni hogy naaa milyen telefonom van.

2022. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!