Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is történtek ilyen...

Veletek is történtek ilyen fura, életet megváltoztató dolgok? (többi lent, összetett dolog)

Figyelt kérdés

Szóval október 23... egy nagyon furcsa nap... az egész avval kezdődött h valami furcsa álmom volt, tényleg ismerős emberek de nagyon rossz szituációk és tényleg nagyon sok minden történt, mintha egy zavarodott pszichopata lettem volna aznap reggel. Egy oszttársnőm akivel akkoriban kezdtem el jóba lenni szintén nagyon el volt szállva aznap, megkérdeztem h mi van vele és azt mondta gondolkodik. Az álmán... nagynehezen elmondta h miről szólt, és ugyanazt álmodtuk de más emberekkel. Előreálmodtunk egy csomó mindent... de tényleg nagyon nehéz elmagyarázni. Aztán nehezen de beleevertünk még 3 fiút, velük is felfordult a világ aznap... mindannyian annyit éltünk át h volt egy furcsa álmunk, más emberekkel de ugyanolyan történésekkel és ugyanannyira érthetetlen bolt minden. Aztán felkeltünk és furcsán éreztük magunkat és annyit tudunk h minden fura... azóta nagyon sokat beszélgetünk így 5-en egy csoportban, és mindenki annyit vett észre h a környezet fura, az emberek id egy kicsit másak... vagyis minden más de nem tudjuk h miben... nekem most hurtelen az ilyen ~párhuzamos dimenzió~ elmélet jutott az eszembe, dd tényleg oan ponton vagyunk h bármi megfelel válasznak cska tudjuk már meg h mi történik...


Légyszi normális válaszokat, nem tudjátok h milyen helyzet ez...



2019. jan. 20. 23:23
 1/4 anonim válasza:

Az, hogy október 23 annyira sztem nem fontos (hiába nemzeti ünnep stb)


[link]


Azt üsd be a google-ba, hogy:

"álmodás ezüstszál test lélek" vagy ehhez hasonló kulcsszavakat


--


Én is szoktam előre álmodni


de olyan velem még nem fordult elő hogy más is ugyanazt álmodja mint én.

(amúgy magányos ember vagyok.)


ha nagyon erős baráti társaság vagytok, szerintem előfordulhat ez a szituáció.


sztem csak másnak érzékelitek a környezetet...

vagyis álmodtatok vmit, megváltoztathatott titeket (pl. elkezdtetek hinni vmiben... hogy ez talán nem véletlen hogy ugyanazt álmodjátok.. ) és mindenki mást és mindent, a világon másképp láttok...


én erre gondolok.


amúgy nekem édesapám (hisz az ezotériában és a spiritualitásban) azt mondja, léteznek párhuzamos dimenziók.


én passzolom ennek a kérdését.. passz hogy létezik-e.


szerintem az álom változtatta meg mindegyikőtök látásmódját.

meg maga a tudat hogy mind az 5-en ugyanazt álmodtátok és hogy létezik ilyen..

2019. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy közösen átélt szituáció ihlette az álmaitokat. Ami hasonlóan nyomot hagyott bennetek. Tehát hasonlóan vélekedtek a szituációról.

Ebből következik, hogy hasonló a gondolkodásmódotok. Tehát jobban megértitek egymást.

Így működik a művészet is. Pl. Mikor koncertre, vagy valami művészeti rendezvényre összejönnek hasonló érdeklődésű emberek. És egyszerre többen élik át ugyan azt az érzést, élményt, amiről beszélgetnek és összehozza őket.

2019. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval október 23-án volt valami furcsa, amit kiírsz január 20-án 23 óra 23 perckor. Pedig ha belegondolsz, ami 10.23-án történt azt megkérdezhetted volna 01.23-án is. De nem? Minden nagyon sürgős igaz? Minden annyira sürgős, hogy hónapok még beleférnek, de napok már nem. És a világ a furcsa.

Mi a furcsa? Különös. Nem furcsa. Nem a környezet meg az emberek változtak, hanem ti. Az emberek idővel változnak, csak néhányan nem figyelnek oda eléggé közben. Tudod mikor jönnek a felnőttek, hogy "mekkorát nőttél" mert már régen láttak egy gyereket, na pont olyan. Régen láttátok magatokat, aztán hirtelen találkoztatok a tükör előtt és most idegen a kép. Majd megszokod, aztán nem lesz furcsa. Néha különös, de sosem annyira furcsa. Ráadásul ilyen marad, úgyhogy el kellene fogadni, hogy ez a valóság, ami előtte volt azt meg nem figyeltétek meg elég jól. Fogadjunk nem láttatok még erdőt sem közelebbről élőben. Az milyen furcsa lesz majd!

2019. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Léteznek közös àlmok.Ilyenkor 2 vagy több személy àlmodja egyszerre szinte ugyan azt.Létezik a kollektív tudat illetve a telepátia,amik szintén gondoskodhatnak arról,hogy egyforma àlmotok legyen.A szerencse az,,hogy elmeséltétek egymæsnak és így fény derült egy érdekes tapaszralatra.
2019. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!