Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normális android tv box ??

Normális android tv box ??

Figyelt kérdés

olyan androidis tv boxot keresek amint android tv fut és nem a mobilos aztali nézetben hanem ez a fajta [link]

támogatja a 4k az 2160p hdr-t esetleg meg a dolby vision hdr-t akár 7.1 hangot optikai ki meneten gigabites lan usb 3.0 van ilyen ??



2022. máj. 30. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi TV Box, vagy Mi Tv Stick
2022. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es abbol melyik valzozatt mert tobb van
2022. máj. 30. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még, akkor az új Frissebb Xiaomi TV Stick 4K-t tudom ajánlani.(eMAGon 28 ezer forint)


De ha fontos az, hogy legyen rajta USB, meg Fejhallgató csatlakozó, akkor pedig a Mi Box S-t tudom ajánlani.(24 ezer forint)

2022. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Attis7902 válasza:
Ez a kérédé engem is érdekelne kifejezetten egy problémára kiélezve.Van ötlet valakinek az miért van, hogy az okos TV-ken a Direct One alkalmazásban a csatorna váltás tök egyszerűen megoldható a távirányítóval, az Androidos TV Boxon pedig ugyan azon az alkalmazáson nem működik normálisan csak egérrel? Létezik erre valami megoldás? Nagyon dühítő :)
jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!