Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Probléma lopásgátlóval, mit...

Lilkaaa kérdése:

Probléma lopásgátlóval, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy nadrágot a H&M-ben és kiderült, hogy bennehagyták a lopásgátlót. Mikor kimentem az üzletből, semmi nem jelzett be, viszont mikor egy másik üzletbe mentem be, ott becsipogott és akkor vettem észre, hogy bennehagyták. Ezzel nem lenne annyi gubanc, ha meglenne a blokk.. viszont nincsen és nem tudom hova tűnt már, ez tudom, hogy az én hibám, jobban oda kellett volna rá figyelnem. De ettől függetlenül érdemes még visszamenni így blokk nélkül? Én arra gondoltam, hogy odaviszem az egyik eladónak, elmondom ezt az egészet és hogyha azt hiszik, hogy loptam vagy valami, akkor max megmondom, hogy nézzenek meg a biztonsági kamerán. Szerintetek megcsinálnák? És hozzáteszem, hogy magam nem nagyon tudom eltávolítani magát a lopásgátlót, mert festékpatronos.

2022. júl. 3. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha bankkartyaval fizettél akkor az látszik banki kivonaton.
2022. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Próba szerencse. De mielőtt bevinném az üzletbe, én előre szólnék. Nem vagy törzsvásárló, ott elvileg meg van a blokk. Kamerát elvileg csak a rendőrség nézhet vissza.
2022. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted ez érdekel valakit? Otthon leszeded a lopásgátlót róla, utána sehol nem fog becsipogni.
2022. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

persze, szedje le aztán esetleg összetintázza az egészet.


Én a vonalkódra appelálnék, ha az mgvan. Az bizonyíthatja hogy ott vetted.

2022. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem vitted vissza akkor rögtön.
2022. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
A lopásgátló egy darab mágnes és egy "chip", ami adott frekvencián sugároz gerjesztés hatására... Szerinted ez hogyan tintázza össze a ruhát?
2022. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"A lopásgátló egy darab mágnes és egy "chip", ami adott frekvencián sugároz gerjesztés hatására... Szerinted ez hogyan tintázza össze a ruhát?"


Hát azért nagy kreativitás nem kell hozzá, hogy elképzeld azt, hogy a burkolatába valami színező folyadékot raknak, hogy ha valakinek az az okos ötlete támadna, hogy kalapáccsal leveri, akkor dobhatja is kukába a ruhát.


Kéárdező: Ha kártyával fizettél, akkor annak nyoma van. De amúgy is valószínűleg látszol a kamerákon, ha még nem telt el túl sok idő. Vidd vissza, maximum azt mondják, hogy nem veszik le.

2022. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
De nem raknak. A pénzkazettában van festékanyag, de az teljesen más technológia.
2022. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2022. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hol? A linkelt kérdésben sincs szó ilyenről. Dolgoztam biztonsági rendszerek kiépítésén és nem létezik festékpatronos címke ruhára. Ha hiszitek, ha nem. Az Astrasec az egyik legnagyobb beszállító a piacon és nincs ilyen termékük. Egyszerűen senkinek sem érdeke az, hogy valami összefesse a ruhát, mert utána nem tudják eladni.
2022. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!