Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az a festékpatronos...

Milyen az a festékpatronos lopásgátló? Mit csinál a ruhával?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy fölsőt a Tescoban és fizetésnél is cseszekedett vele az eladó, alig tudta levenni róla. Ma reggelre pedig lett egy zöldes folt az ujjánál és az anyaga is más lett, kicsit érdesebb. Blokkját sajnos már kidobtuk így nem tudtuk visszavinni. Meleg víz alá raktam és egyből elszakadt. Lehet ez a festékpatron miatt volt?

2012. aug. 9. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt szerintem az eladó cseszte el. Mikor le akarta venni a lopásgátlót, roncsolta az anyagot is. A festékpatron meg arra való, hogy amikor ellop valaki egy ruhát és házilag akarja leszedni a lopásgátlót, akkor ez a festékpatron szétrobban, és összefestékezi a ruhát, amit nem valószínű hogy ki tudsz mosni.
2012. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is az eladó hibája, mert mikor felpróbáltam nem volt semmi baja, hazahoztam és egyből vállfára tettem. Teljesen elvékonyodott ott az anyag, de hogy más színe mitől lett azt nem tudom. Kár, hogy nincs már meg a blokk most elúszott 3500 Ft és egyszer sem volt rajtam :(
2012. aug. 9. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:
2012. aug. 9. 15:08
 4/5 anonim válasza:

A festékparton szétdurran, az látszott volna ott helyben, még a tuskó áruházban.

Nézd meg a patron fotóját pl a [link] oldalon, látszanak a tintával töltött rudacskák.

2012. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuuh, ez tényleg durván kiszakadt. Az árucímkék sincsenek meg? Szerintem azzal is próbálkozhatnál. 3500 forint azért elég sok pénz...
2012. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!