Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát érdemes...

Milyen okosórát érdemes venni, ha...?

Figyelt kérdés

Az óra ajándék lenne, 50 év feletti hölgy részére. Fontos, hogy az óra magyar nyelvű legyen, tudja rajta fogadni a hívásokat, előny, ha van benne SIM kártya foglalat, de nem követelmény. Fontos a vízállóság, illetve a kisebb ütésektől ne romoljon el rögtön. Jó lenne, ha lehetne hozzá kapni védőfóliát és pótszíjat.


Samsung óráknál láttam, hogy van vérnyomásmérés, EKG és testösszetétel mérési funkciójuk is, ezek nagyon szimpatikusak, és az ár is rendben lenne, de nem tudom, hogy egy nem Samsung márkájú androidos okostelefonnal mennyire működnek a Samsung okosórák? Olvastam, hogy egyes funkciók kiesnek, de azt nem, hogy melyikek? Mi az, ami más márkájú telefonnal is működik? Vagy tudnátok ilyen funkciókkal rendelkező, minden androidos telefonnal kompatibilis okosórát ajánlani?


A keret maximum 150.000 Ft, de nyilván nem baj, ha olcsóbb, eddig olyan 100.000 Ft körülieket néztem, de fogalmam sincs, hogy melyik lenne jó. :/



2022. okt. 10. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Őt ajánlom: [link]
2022. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Egyik se vízálló, szóval ha követelmény, akkor ne vegyél.

Mind vízálló addig amíg nem rakod vízbe és be nem ázik.

2022. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 na te ezt így megmondod? Talán nem harmincezres csingcsung vackokat kell venni, a Galaxy active 2 órám tengert-gyógyvizet is megjárt és köszöni jól van.
2022. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így megmondom, hogy nincs rá garancia beázásra, senki nem teszteli, hogy nem-e gyári hibás és semmilyen dokumentáció nincs róla, hogy mikor fárad el az anyag. Mivel nem garanciás.
2022. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vízállóság olyan szempontból fontos, hogy ha pl. kézmosáskor ráfröccsen egy kis víz, ne legyen baja. Zuhanyozni, úszni nem fog vele, de olyan helyen dolgozik, ahol előfordulhat, hogy pár csepp víz rákerül.

2022. okt. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!