Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha felmerül a gyanú, hogy...

Ha felmerül a gyanú, hogy valahova radaros mozgásérzékelőt telepítettek és azt nem jó szándékkal használják, van-e mód annak bemérésére?

Figyelt kérdés

#mozgásérzékelő #radaros mozgásérzékelő
2023. jan. 27. 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"hol használjam. Tudnál mondani egy címet?"

Hát nem a saját területeden szeretnéd használni?

Nekem az jött le hogy a szomszédod azzal figyel téged.

De ha úgy általában félsz a radaros mozgásérzékelőktől akkor van egy rossz hírem: rohadt sok van belőlük a világban szerte-szana-széjjel. Szinte az összes mozgásérzékelős lámpa ilyennel működik már. Az ajtók amik nyílnak előtted, de a reklámtáblák amik a közeledtedre átváltanak szintén ilyen technológiával működnek.

Ha veszel egy radardetektort és egy nagyobb városban elkezdesz vele keresgélni akkor folyamatosan jelezni fog.

Aztán hogy a sok radar közül melyik rossz szándékú azt hogyan lehet megállapítani, hát fúziós reaktor legyek ha tudom...

2023. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hú ha! Úgy látszik, nagyon nem vagyok képben. Lehet, hogy átvertek? De különben most honnan tudjam, hogy melyik Anonim írta le a tutit? A sértegetős vagy a másik? Te melyik vagy?
2023. jan. 27. 23:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt írd már le, hogy hogyan lehet "nem jó szándékkal használni". Mert ezt még mindig totálisan nem értem.
2023. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem sértegettelek!

Segíteni szeretnék!

Ezek szerint az sem biztos, hogy radaros mozgásérzékelőre gondoltál?

Mitől félsz? Mi az az ártó szándék amitől meg szeretnéd védeni magad?

2023. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy ha rosszul állítják be, akkor az épület előtti autópályán elmenő autók vagy teherautók úgy bezavarnak, hogy gyakorlatilag lehetetlenné válik a terem megfigyelése. Főleg a teherautók és a kamionok. Tehát, ha nem működik rendese a kamera, akkor meg kell próbálni bemérni, hogy nem e rosszul van fókuszálva. (Inkább egy bemérő készülék, mint állandóan szakembert fizetni. De ez már nem tartozik ide.) Ennél több információt nem fogok megadni a helyről. Hiába kérdezed. Úgy látszik, nem te agy a sértegetős. Ő legalább tudta, hogy mit kell csinálni és nem kérdezett olyanokat, amihez semmi köze. Bocs. Azért rendes vagy, hogy próbálsz segíteni.
2023. jan. 27. 23:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt végleg nem értem. Most mozgásérzékelő vagy kamera?
2023. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Látod csak csepegtetsz információkat...

Na figyelj Mr. Para! Mi lenne ha azt a mozgásérzékelőt az út felé leárnyékolnád? Nagyon nagy munka lenne odatenni egy karton lapot az érzékelő mellé hogy az ablakon ne lásson ki és ne érzékelje az ottani mozgásokat? Nem... nem lenne az.

2023. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!