Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt-e már gyanús nektek...

Volt-e már gyanús nektek valaki, hogy pedofil?

Figyelt kérdés
Milyen körülmények közt? Mi utalt rá? Hogy reagáltatok?

2023. jan. 15. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikos voltam, amikor az egyik nagyon magas tanár (kb. 2 méter 10) magához húzott egy versenyeredmény-hirdetés előtt, de a hátam (fejem) volt az övmagassága felett kicsivel. Abban az "ölelésben" volt valami nagyon furcsa és kényelmetlen. Különösebb traumát nem okozott, több nem történt, de tisztán emlékszem a pillanatra.
2023. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
11 éves voltam, és a boltban, amig anyukám a húspultnál sorban állt, én összeszedtem a többi dolgot, ami a bevásárlólistán volt. Odajött hozzám egy 45 körüli pasi, és kérte, hogy segítsek neki megkeresni valami tésztát. Megkerestem neki és közben elkezdte mondani, hogy menjek ki vele a boltból, és akkor vesz nekem valamit. Persze mondtam, hogy nem. Akkor azt mondta, hogy leírja nekem a telefonszámát, hívjam majd fel otthonról, ha egyedül leszek otthon, és megbeszéljük, hogy kivisz Németországba nyaralni. Na, akkor gyorsan visszamentem anyukámhoz a sorba.
2023. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

a mi sulinkban egészen egyértelmű volt a helyzet, a f.szát mutogatta az iskolaudvar kerítésénél a lány osztálytársaimnak, asszem másodikosak voltunk

szóltak a tanárnak, ráhívták a rendőröket, be is vitték a nyomit, ahogy kell

2023. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
ez még a 90-es években volt
2023. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
Általában aki közvetlenül a beleegyezési korhatár fölé pozicionálja az ízlését, miközben ő maga már rég nem ez a korosztály, az masszívan pedofil. Több ilyen embert is ismertem.
2023. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Suliban tesiórán a suli melletti park körül kellett futni 1-2 kört. És a sulitól távolabbi pontján volt egy ilyen bokrosabb rész, ott mindig elbújt egy hajléktalan pasi, és a farkát mutogatta, amikor elfutottunk mellette. Többször bevitték, de valahogy mindig visszakerült oda.
2023. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem kötözködni akarok, de szerintem az ilyen mutogatós bácsik a szó pszichológiai értelmében nem pedofilok, nem vonzódnak gyerekekhez, őket az izgatja fel, hogy megijesztenek valakit.


Persze tudom, hogy az átlagember oda sorolja ezeket is.

2023. jan. 15. 14:42
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
#7: Az inkább exhibicionista. MINDENKINEK mutogatják magukat, még egy hetero szerelmes párnak is.
2023. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Nagyon is sokan vannak.
2023. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 szerintem is, ha nem lenne büntetett a dolog, mennének 14 év alattiakra is sajnos…
2023. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!