Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 12 V-on 48 x 1 Wattos ledekből...

12 V-on 48 x 1 Wattos ledekből hogy lesz 0,528A ?

Figyelt kérdés

a műszaki leírásában ez van, de akárhogy számolom, ennek kb 4,0 A-nek kellene lennie.


csak nem tud számolni a kiskínai vagy úgy gagyi ahogy van és feltehetőleg semmi fényereje? mit gondoltok?


[link]



2023. ápr. 2. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam 24x1 wattot ír.
2023. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24 led van benne. De ez egy stroboszkóp, szóval nem folyamatosan világít.
2023. ápr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen, ez is vicces, fent 24 db ledet ír, lent a kéoeknél pedig 48 db 1 W-ost.

#2 -igen, az kellene nekem

2023. ápr. 3. 06:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Lejjebb ír 1,08A-t is. meg 24W-ot.
2023. ápr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, most nézem, hogy egy másik hasonló modellel kevertem.


ez a szöveges specifikációban 24 db ledet ír, de lejjebb a képen meg 48 x 1W -os ledet.


[link]

2023. ápr. 3. 16:00
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A videón látszik olyan állapot is az elején, ahol folyamatosan világít. De mindegy egyébként.

E27 lámpáknál is találkoztam ezzel a mentalitással, olcsó kategóriában főleg. Marha kereskedő (vagy a gyártó?) összeszámolta a LED-lámpában lévő tokok névleges teljesítményét, szépen összeadta és úgy döntött, hogy szerinte ez a lámpa teljesítménye. Holott a valós teljesítményfelvétel sokkal kevesebb volt.

Eleve, egy adott méretű tok például képes disszipálni valamennyi teljesítményt (megfelelő hűtéssel), de még az sem biztos, hogy olyan chip van benne, ami ezt ki tudná használni. Akár még az adatlap szerint sem kell tudnia annyit.

Meg ott vannak azok az alacsony minőségű LED-ek, amelyek még az adatlapot sem képesek teljesíteni.

De ha igen, akkor sem szokás max. teljesítményre kihajtani.

Úgyhogy ilyen dolgokat nem kell nagyon komolyan venni.

Az ember megveszi, ha van kedve, azután majd kiderül az igazság. Meg Aliexpressen a visszajelzéseket is érdemes átnézni, hátha valaki helyettünk lemérte pontosan.

2023. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na akkor én leszek, aki leméri, mert rendeltem, most féláron úgy voltam, vele, hogy na nézzük akkor. aztán kiderül.

nekem is van egy megérzésem, hogy nem lesz az 48 x 1 W de még 24 x 1 W se, nma de kíváncsian várom. majd megírom ide.

2023. ápr. 4. 08:57
 8/8 A kérdező kommentje:

ígértem képeket, nos egy zsák xar, úgy ahogy van.

a fénye se olyan, a mágnestalp egy külön vicc, szóval max dekor célra tökéletes, de emergency autókra neteséges. kicxsit is süt a nap, akkor annyi ... sötétben és állva esetleg ...


aztán ahogy elnézem ezt az elektronikát, nem lesz hosszú életű, eddig csak 1 órát járattam tesztelésképpen.


[link]


[link]


[link]


[link]

2023. ápr. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!