Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Öhm.. Próbálok regisztrálni...

Öhm.. Próbálok regisztrálni az Open Al-ra, és ott kérik az ember telefonszámát, vagy lépjek ki a picsába?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Add meg
2023. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy kódot fognak küldeni ugyanúgy amikor a facebook vagy google-re regisztrálsz.
2023. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kódot kapsz; a minap csináltam én is.
2023. ápr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hitelesítéshez kell, hogy ne lehessen robotokkal végtelen regisztrációt csinálni. Emailből végtelen van, de telefonszámból már nem.


Amúgy egy retek cég, nem lehet tudni, hogy milyen adatot használnak fel. De egy telefonszám az lófing szerintem... bármikor cserélhetsz, ha akarsz, nincs mit ellopniuk vele. De azért jelzés értékű, hogy múltkor olvastam, olaszországban betiltják. Nem is baj, mert brutális félreinformálásokat tud csinálni. Az még kisebb baj, hogy lopja az adataidat. Arról nem is beszélve, hogy rohadtul balos, és még le is tagadja 😃

2023. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan, tőlünk kérdezed hogy be akarsz regisztrálni, és megadd-e a számod? Itt vannak a lehetőségek:

a.) A továbblépéshez add meg a számod.

b.) Ne add meg ha nem akarsz regisztrálni.

Ehhez nem kell mesterséges intelligencia, de azért a hagyományosból nem árt ha van.

2023. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!