Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan alakítható át Kindle...

Hogyan alakítható át Kindle könyv Epub formátumra?

Figyelt kérdés

Vettem egy Kindle könyvet az amazonon. Sajnos csak a telefonomra letöltött Kindle appon tudom olvasni,amivel az a gond, hogy mivel angol a könyv, nem tudom kijelölni ill fordítóba másolni a szöveget. Tudtok ajánlani jó programot, oldalt, ami árkonvertálja epub formátumra?

Eddig egIk sem működött amiket találtam :/



2023. ápr. 9. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tartalomvédett (titkosított) fájlok, hogy ne lehessen ingyen tovább adni őket, szóval szerintem sehogy. Ez egyébként nem minden e-könyvre jellemző, de az Amazonon szinte biztos.
2023. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Calibre
2023. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es

Köszönöm, a használatában tudnál segíteni?

2023. ápr. 9. 12:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kell telefonra leazedni :/
2023. ápr. 9. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kalibrével ugyan nem. Valamikor érdekelt ez a kérdés, bonyolultabb eljárásokról olvastam, de nekem nem sikerült a végéig jutni. Lemondtam róla, annyi kalóz e-book van, hogy tudom nélkülözni pont azt, ami csak az amazonon van.
2023. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!