Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mivel zsírozzam meg a számítóg...

Mivel zsírozzam meg a számítógépes ventilátort?

Figyelt kérdés
Van egy 12 cm-es számítógép hűtő ventilátorom, aminek az a baja, ha úgy van rakva, hogy vagy lefelé vagy felfelé fúj, akkor súrlódó hangot ad, viszont, ha oldalra fúj (élére állítva) akkor nem súrlódik. Próbáltam azt, hogy leszedtem a róla címkét meg a kis gumi dugót, hogy hozzáférjek a forgórészhez, fújtam bele WD-40 spray-t, jól belefolyattam a forgórészbe, de a helyzet változatlan. Gondolom akkor ki kéne szedni a kis "karikákat" is, hogy kijöjjön a lapátos része, és ott jól bezsírozni valamivel, de mivel? Mindenképp megcsinálni kéne, nem cserélni, mivel nem egy sima ventilátor, hanem átlátszó, és minden sarkában kék LED van, szép kéken világít, illetve egy számomra fontos embertől kaptam.

2023. jún. 5. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2023. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pálmaolajjal
2023. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!