Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert írja ki a tv-m,hogy "...

Miert írja ki a tv-m,hogy " kikapcsolás? Mégse,ok ?"

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 18:23
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
76%
Vestel alaplapnál rémlik ilyen, de próbáld leírni tisztességesen, hogy milyen típus és mikor van ez.
2023. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

Szóval ma vettem Orion a típusa!

Bekapcsolom megy 5 percig és kiírja ,hogy "Kikapcsolás! Kikapcsolja? Mégse Ok!"

Ezt írja ki ,de tenyleg 5 percenként!

2023. jún. 7. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert be van kapcsolva az energiatakarékos mód, és ilyenkor ha bizonyos ideig nem nyúlsz a távirányítóhoz, mert pl elaludtál, akkor lekapcsol a TV. Ezt megelőzi ez a figyelmeztető üzenet, és el lehet halaszttatni vele, de bizonyos idő után újra előjön, ha addig a távirányítóhoz nem nyúltál.

Beállításokban ki lehet kapcsolni amúgy.

2023. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huu már mindent kikapcsoltam,de megnezem hogy ez hol van? A menü ponton belül hol találom ezt az energiatakarékos módot?
2023. jún. 7. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos neked kell felderíteni, mert nekem Samsung van, ott az energiatakarékosság alatt van., és nekem is bedobálta egy idő után, hogy nyomjak a távirányítón egy gombot, különben kikapcsol. Oriont utálom, amiket a családban vettünk azt mind hibás volt, és lehetett visszavinni.
2023. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van rajta egy olyan ,hogy nappali megtakarítás azt is kikapcsoltam de ugyanugy kiirja
2023. jún. 7. 19:03
 7/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
16%

"...ma vettem Orion a típusa!"

Nem kell kiabálni, kijelentő mondat:

- Újként vettem.

- Használt szart vettem.

2023. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Tegnap óta nincs reakció, egyébként azt akartam kihozni a dologból, hogy ilyen 5 percenként felugró ablak egyáltalán nem normális és még szándékosan sem beállítható szerintem, hogy ilyen legyen.

Orion létezik Vestel vagy kínai belsővel is, amit a hátáról (alaplap) lehet felismerni, de egyiknél sincs ilyen 5 perces opció.

Használt készüléknél lehetne gondolni a TV-n lévő vezérlőgombok, esetleg érintőszenzor problémáira, távszabályzó hibája is lehetne egy halvány gondolat, ugyanakkor vannak ellenérvek is.

2023. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3 napon belül cserélik ...
2023. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sértődékeny típus, nem szereti ha magára hagyod,

ha nem vagy ott, akkor kikapcsol.

2023. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!