Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kutyaszőrös lakásba ajánlanáto...

Kutyaszőrös lakásba ajánlanátok egy nagyon erős porszívót?

Figyelt kérdés
Mivel sűrűn kell porszívózni, azt hittem jó lesz egy samsung powerstick akkus verzió. Nagyot tévedtem, ide extrém szívóerő kell, és lehetőleg egyszerűen lehessen üríteni. Az a tippem hogy porzsák nélküli kellene és mindenképp kábeles, javítsatok ki ha van jobb ötlet. A powerstick drága volt és kb olyan mintha egy úrigyereket küldenék a bányába... köszönöm!

2023. aug. 11. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van akkus is meg zsinórós, de mind a kettő forgókefés és mind a kettő felszed mindent.
2023. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ipari porszívó.

Makita, vagy Metabo, ezek biztosan jók.

[link]

2023. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképp megpróbálnám a helyedbe a Miele C3 cat&dog verzióját. Szívóereje brutálisan erős, a feje pedig pont arra lett kitalálva amire neked kell…
dec. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!