Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Samsung, vagy Xiaomi...

Milyen Samsung, vagy Xiaomi telefont vegyek középkategóriában?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 18:45
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
A szarszung az túlárazott 💩.
2023. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Samsungot felejts el!

Xiaomi 13 Lite pl , de bármelyik kategóriájuk jó nagyon sokat fejlődtem mint minőségben mint megbízhatóságban az elmúlt években.

2023. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bár a Samsung középkategóriája jó, jelenleg a Pixel 6a jobb ár érték arányban
2023. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 12. 21:16
 5/18 anonim ***** válasza:

2/


Csak ugye a samsung mellett szól pl a hosszabb szoftveres támogatás.ha jól tudom pl egy samsung a54 megkap 3 android verziót meg vagy 5 évig biztonsági frissítést addig pl xiaomi vagy poco kap 2 androidot meg 3 év biztonsági frissítést de pl poconál vagy xiaominál trükköznek is mert kijön egy új teló és a dobozból az előző verziós androiddal veszed ki utána kapsz frissítést és már csak egy maradt.

2023. szept. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tudom lepontoznak miatta, de írom amit érzek és gondolok: Kínai márkát nem vennék, ha már kiad érte az ember egy szemmel látható összeget akkor legyen egy kis presztízse és ne kelljen magyarázni mi ez a kínai telefon mégha jó is. De sok más is ellene szól... Egyetértek a legjobb ár érték arányban a Pixel 6a és most itt az új Pixel 7a. A probléma vele, hogy nincs hivatalosan Magyarországon és utána kell kicsit olvasni. Én próbáltam az iPhonet is de nem bírtam a ios t, nagyon nem szerettem. Maga a Iphone gyönyörű telefon lenne. Androidosok között szerintem hasonló prémium telefon csak a Sony van, de a középkategóriában a Xperia 10 nem egy ütős telefon. És a végén a Samsung, ami egy jó kompromisszum. Van hosszútávon frissítés, Magyarországon szervíz ezért nem kell évente cserélgetni sem. A52 - A54 ig bármelyik jó lehet, de ott vannak az FE modellek is. Nekem regóta Samsung van ezért kicsit már unalmas és probálnék Pixelt vagy Sony nézni, de az itt leírtak miatt még mozog a léc.
2023. szept. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Van olyan amelyik nem kínai?
2023. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6/


Csak hát kérdés a kérdezőnek mennyire fontos az aksi idő mer a pixel telefonok zabálják az aksit meg melegszenek meg akad szoftverhiba itt ott,viszont az igaz,hogy a fotós részük az tényleg jó.Szépnek meg nem mondhatók de kinek mi az ízlése.

2023. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kérdés mit tartasz fontosnak samsungnál tényleg a hosszú támogatási idő ami plusz pont de kéréd mire mindent meg kap lassítanak e a telefonon direkt.Xiaomiban ami nem rossz pl a redmi note 12 pro 5G vagy Pocoban van X5 pro vagy F5 5G.

Poco F5 5G-t azt most jó áron nehezen találni mert még félig meddig szürke importos de x5 prot azt lehet sokat.Xiaominál meg Poconál ebben a kategóriában úgy van,hogy 2 android verzió frissítést kap meg 3 év biztonsági frissítést.

2023. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 2 napig simán bírja az akkumulátor használattal, annyira még sem zabálja. Melegedni se melegszik. Szoftverhiba soha nem volt. A melegedéssel és merüléssel kapcsolatos hibákat már javítottak. Egy-egy eset persze mindig előfordulhat, de az lehet egy alkalmazás hibája is.
2023. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!