Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg szerintem a Samsung...

Jelenleg szerintem a Samsung A52s 5G a "legjobb" választás középkategóriás telefonoknál, szerintetek is? Ellenvéleményt is szívesen veszek, most akarok rendelni, ez lesz az én egyik megbeszélt karácsonyi ajándékom :)

Figyelt kérdés

Felnőtt, 30+ os ember vagyok, szüleimnek segítettem idén felújítási munkákban a házuknál, nem fogadtam el sokszor pár ezer forintos tételekért az árat mondtam hagyják csak, segítünk egymásnak ahol tudunk. Tudja a család hogy akarok egy új telefont vásárolni, a régi már elég vacak és mondták hogy szeretnének akkor rendelni nekem egy jó telefont, mondtam hogy nem szükséges de nagyon erősködnek vissza sem akarom utasítani, de nyílván nagyon drágát sem akarok venni.

Ezt a típust néztem 125.000 forint körül az árukeresőn, most ez a TOP 1 vétel ott. Nem vagyok nagy telefonguru, igazából fél óra alatt döntöttem hogy ez az ami nálam most a favorit.

A kameráiról jókat írtak nagyon, a teljesítményéről azt írták hogy gyakorlatilag csúcsteljesítmény, nincs ma olyan játék sem ami túlterheli, amúgy sem játszok nagyon telefonon. Akkumulátorról is azt írták hogy 1 napot minimum bír erős használat mellett is, az nekem jó bőven, esténként megszoktam hgoy elalvás előtt felteszem töltőre a telefonom. Kijelzőjéről azt olvastam szinte csúcskategóriás amoled nagy képfrissítéssel. Ha akarom néztem lehet róla fizetni is majd bakkártya nélkül, nekem igazából nem is tudom mire kellene még a telefon pluszban....


Jobb ötlet esetleg, vagy szerintetek is tuti vétel és mehet a rendelés?


2021. dec. 25. 13:18
 1/3 anonim válasza:
76%

Szia! :)

Én a Xiaomi Poco F3-at ajánlanám. Árban ugyanott vannak. Viszont teljesítményben és hangminőségben is jobb. Bár ennél nincs jack csatlakozó, valamint a kamerája is átlagos, de számomra a teljesítmény fontosabb. :) Viszont azt is meg kell említeni, hogy az általad választott telefonnál nem kell attól tartanod, hogy ha vízbe ejted.


A két telefon összehasonlítása: [link]

2021. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 nek igaza van.
2021. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen ár körül van poco f3/f3 pro

a52s 5g

xiaomi mi 11 lite 5g


Úgy tudom, hogy ezek közül a Samsung ad legtovább biztonsági frissítéseket a telefonhoz (azt hiszem 1 évvel többet, mint a másik 2), plusz nevezzetek sznobnak, de ha ennyit költök telefonra, akkor már legyen "ismertebb" márka. Tudom, hogy a xiaomi is jó mobil, de kb annyi, mint az a52s, nekem akkor lenne az alternatíva, ha hasonló tudással 20-30%-kal olcsóbb lenne.

2021. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!