Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg is egy nagyon jó...

Jelenleg is egy nagyon jó vétel a Samsung A52s mobil? Vagy ár-érték arányban már azért jobb az A53? Esetleg más alternatíva? Eléggé uralta az elmúlt 1-2 év középkategóriáját ár-érték arányban az A52s, de mi a helyzet jelenleg így 2023 februárjában?

Figyelt kérdés

Az A53 telefont jelenleg talán egy kicsit jobb vételnek találom:

- már olcsóbb kicsit [128GB / 6GB verzió ] ( árukereső --> 130.000 körül kezdődik a megbízható boltban az A52s, az A53 120.000 körül van)

- az A52s utolsó Android verziója idén év végén a 14, az A53 megkapja még a 15. Androidot is

- A53 kicsit nagyobb Akku


Nagyjából ennyi előny. Hátrány csak egy: A hardver teljeítménye, a 778G kicsit erősebb, viszont aki ilyen kategóriában vásárol telefont az nem biztos hogy ezt ki is használja, vagy érdekli a pontos teljesítmény, csak egy stabil gyors telefont akar, és rendszerfuttatásban, több alkalmazás használatánál ez ahogy néztem teszteken gyakorlatilag nem észrevehető, a többlet erő csak 3D játékoknál jelentkezik.


nektek mi a vélemény a JELENLEGI helyzetről? Azt én is tudom hogy 1 éve egyértelmű volt hogy A52s, most viszont szerintem fordult a kocka az A53 javára.



2023. febr. 25. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg Galaxy A52S van, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. És bátran tudom is ajánlani másoknak.


Az Android 14 még nagyon sok ideig lesz naprakész rendszer, és attól még, hogy nem fog az A52S funkciófrissítéseket és biztonsági frissítéseket kapni, még a biztonsági frissítéseket ugyan úgy megkapja, és az Android 14-es még nagyon sokáig ki fog minden gond nélkül szolgálni.

Ha most csak az OTP-s rendszerkövetelményeket nézzük, amik manapság röppentek fel a hírekben, még akkor is a hardver hamarabb fog tönkremenni, mint hogy a szoftver elavuljon. Hisz csak az Android 7-es alatti verziók lettek eldobva, ami 2016-ban jött ki, ha jól emlékszem. Tudom, hogy 2017-ben már az emberek nagyban megkapták az Android 7-et, mert még általánosban azért nem mentünk órára, mert néztük, hogy az osztálytársam telefonja épp frissül 6-ról 7-re (Hát na, mi így lógtunk :D). Egyszóval a Galaxy A52S még jó 6-7 évig simán el fog futtatni minden friss alkalmazást, de addig meg amúgy is vagy összetöröd, vagy belsőleg használódik el, meg minden egyéb, ami az 53-assal is megtörténne mindennapi használat mellett.

2023. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"attól még, hogy nem fog az A52S funkciófrissítéseket és verzió frissítéseket kapni, még a biztonsági frissítéseket ugyan úgy megkapja."


Így szól helyesen az elbakizott mondatom az előző válaszomban. Az első válaszoló voltam :)

2023. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az A52s számomra például az abszolút tökéletes telefon, én mindenképp ilyet fogok venni nemsokára!

A 2 telefon szinte mindenben megegyezik, de azért vannak különbségek, amikben az A53 visszalépésnek t

2023. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!