Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn kell cserélni a...

Milyen sűrűn kell cserélni a podot az elektromos ciginél?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni hagyományos cigiről elektromosra, és szeretnék kalkulálni, hogy anyagilag mennyit nyerek / bukok, ha csak elektromosat használnék.


Sok utánajárás után még mindig nem világos, hogy ezeket milyen sűrűn érdemes cserélni, pedig ha jól láttam, ennek a cseréje a legdrágább kiadás hosszútávon. Vannak, akik 1 hetet mondanak, vannak akik 2 hetet, sőt, néhány helyen még szűk hónapot is említettek.


Persze tudom, hogy ez használattól függ, ezzel viszont én így nem tudom saját magamnak behatárolni. Ha napi 5-6 szálról szeretnék áttérni elektromosra, akkor kb mire számíthatok? Illetve ha lehet így mérni, akkor ecigiből nagyjából hány slukk felel meg egy hagyományos szálnak? (Bár feltételezem ez is termék függő, ezért nehéz lehet rá válaszolni.)


Illetve szeretnék segítséget kérni eszközvásárlással kapcsolatban is.


Egy nagyon egyszerű, alap szett bőven elég lenne, a Joytech Widewick terméket néztem ki. Ha esetleg ezzel kapcsolatban van pozitív / negatív tapasztalatotok, vagy inkább más terméket ajánlotok, szívesen fogadok minden segítséget. :)



2023. szept. 18. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen rendszerben van használva. Ízenként érdemes cserélni 2-3 feltöltés után, hogy a legjobb legyen, de kb 3 hónap az élettartamuk nagyon max, ha közben nem égeted le.


3 hónap után is jó lesz csak fura lesz az íze

2023. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!