Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2db elásott gépfegyvert...

2db elásott gépfegyvert akarok fémdetektorral megtalálni a telkemen, milyen modellt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy az erdő, amit 4 éve vásároltam, egy bűnözőé volt előttem. Elrejtés céljából több fegyvert is elásott ládákban, amiből 2db gépfegyvert sosem talált meg a rendőrség. Ez kb. 35 éve volt, úgy döntöttem meg kéne találnom. Kb 5 hektáros a terület, de van néhány terület, amire le tudom szűkíteni a keresést. szerintem legalább fél méter mélyen vannak a tárgyak, lelát ilyen mélyre egy fémdetektor?
2023. okt. 22. 19:42
1 2
 11/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Az ország, ahol élek, nem egy diktatórikus ország."


Jól van, mindenki érti, ez egy sunyi kis célzás arra az országra, amelyiknek a nyelvét beszéled, illetve írod.

Szerinted fontos ez ide?

Nem gondolod, hogy az itteni olvasók egy részét kapásból megsérted és esetleg kizárhatsz néhány építő választ?

Ráadásul igazad sincs, hiszen Magyarországon a történelmi kincsek széthurcolását, bűnözők nyerészkedését gátolják ezek az törvények, szabályok, intézkedések.

Felbecsülhetetlen közösségi értékek lettek már így is elkótyavetyélve a történelem során.

Aki persze rövidlátó, nehezen ért ilyen dolgokat.

Kicsinyes politikai köpködések, sunyi kis provokációk, az nagyon megy.

2023. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Illegális tevékenységhez kér segítséget.

Ráadásul gépfegyvereket akar megtalálni.

Nem tudom miért nem lett még kidobva innen.

2023. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:

12.

Ezt megírtam már tegnap, sőt szidalmaztam is a kérdezőt, mivel úgy gondoltam, úgyis törlik a kérdést, akkor meg nem mindegy?

Persze, az én beírásaim törölték, a kérdés meg itt virít.

Mert elég mentség, hogy valaki külföldi országra hivatkozik?

De akkor ilyen alapon, ez lehet egy jó trükk, kibújni a törlés alól.


----------------

Múltkor kifogásoltam egy hozzászólást, aki öngyilkos gondolatokra együttérzően reagált.

Megírtam, hogy Magyarországon öngyilkosságra buzdítani bűncselekmény.

De semmi nem történt, sőt engem szidalmazott egy értelmezési zavaros hozzászóló, aki fel sem fogta, hogy ez bizony pártolás volt, nem korrekt.

2023. okt. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Láttam amit írtál, jelentettem is a kérdést, szért fura hogy még itt van...
2023. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát Szirtynek egyfelől igaza van, az előre nem látható üzemzavarra nézve ez egy nagy süketség, másfelől meg a közmű alkalmazottjának munkájához tartozóan erre a bejelentés, satöbbi eljárásra nincsen szüksége a 2001. évi LXIV. törvény szerint.
2023. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szólj a Discovery channel-nek, majd leforgatnak belőle egy 10 részes sorozatot, és pénzt is kapsz.
2023. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
AK-47
2023. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!