Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát érdemes venni...

Milyen okosórát érdemes venni Samsung Galaxy S22 telefon mellé?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemes hozzá venni?


A Samsung Galaxy Watchból néztem a 4-6, ebből is inkább a 4-es, mert az volt 100.000 Ft alatt. Érdemes kifizetni az 5 vagy 6 ért azt a plusz kb 50.000-60.000 Ft-ot? Megérik azt a 110.000-120.000 Ft-ot?


Esetleg van valami ötlet?


Alapvető igények:

-Jelezze az értesítéseket, sms-en és hívásokon felüliek előnyben vannak és sms írása is előny

-Fogadni, lerakni vagy elutasítani lehessen róla a hívásokat, értelmi telefonálási lehetőségel rendelkezők előnyben

-Mutassa az időd

-Mérje a pulzust

-Mérje/Monitorozza az alvást és annak minőségét

-Kompatibilis legyen a Samsug Health appal



febr. 27. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem samsung watch 5 Bluetooth verzio van jelzi ha jön hivás ,mutatja az időt is pulzust is mér ,lépėst szåmol stb de mivel nem samsung a telefonom igy 1-2funkcio nem müködik vérnyomásmérės,Ekg része .

én ėjszaka nem egy okosoråval akkarok a kezemen aludni igy ezt funkciojåt soha nem hasznåltam.

febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es köszönöm szépen
febr. 28. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!