Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S22 vagy...

Samsung galaxy S22 vagy S22+? Melyiket érdemes választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefonváltás előtt állok, kis segítségre lenne szükségem.

Galaxy A51 telefonomat cserélném le valami S szériás telóra.

Mindkét modellről néztem már rengeteg videót, való igaz hogy az S22 akksija nem valami fényes, viszont az S22+ nagyobb, kevésbé merül, de jóval drágább is.

S22 ultra, illetve S23 szóba sem jöhet az árkategória miatt.


Ha valakinek van személyes tapasztalata bármelyik telóval, szívesem meghallgatom :)


22/L


dec. 20. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
menj biztosra, vegyél kettőt mindegyikből
dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

“S23 szóba sem jöhet az árkategória miatt.”

Mondjuk nekem is iszonyú drága az S23-as széria, de pont ezért fogom részletre venni az S23+ -t a márka saját hivatalos magyar webshopjából! (Samsung Experience Store)

S22-es szériát nem ajánlom, sok gond van vele, főleg a rosszul sikerült processzor miatt, de egyéb hibák is előfordultak, az S23-as széria igaz hogy eléggé drága, de minden szempontból javított verzió!


[link]

dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

“S23 szóba sem jöhet az árkategória miatt.”


Az Aquaban vagy a Media Marktban a 128-as S23 ára 300 ezer forint. Az S22 230-40 körül van normális helyen. Én biztos hogy nem választanám 60-70 ezer forint spórolásért a legjobban sikerült S széria helyett az egyik legrosszabbul sikerültet.

További alternatívák: S23 FE, de ennek az árazása jelenleg botrány, 280 körül lehet kapni épkézláb boltból, vagy ott van a már talán kissé korosodó S21 FE, ami 220 körül hazavizető (szürkeimportból már jóval 200 alatt is).


És akkor most jön az a rész, amit nem értek: hol látsz te még S22+-t? Én a Samsung hivatalos storeban nem látok, és árukeresőn is inkább röhejes áru beragadt készletek vannak.

dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor lehet mégis elgondolkodom az S23+-on :)
dec. 21. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedbes utolsó, árukeresőn sok helyen láttam s22+ telefont. Valamiért engem nagyon megfogott külsőre is, de nyilván nem ez a fő szempont telefonvásárlásnál
dec. 21. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én egyedül ennél a két verziónál láttam eladó készülékeket:

[link]

[link]


300 és 540 (!) ezer között szórnak az árak. Ha ez belefér, akkor eszembe nem jutna ezt venni a sima S23 helyett. De ha neked nagy telefon kell, akkor is ezerszer előbb venném inkább az S23+-t. Abból is "csak" 400 körül van a 256-os verzió.

dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

S23 okkal jobb

S22 nekem is jobban tetszik külsőre,de egy telefonnál ez mellékes.

dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!