Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S22 vagy...

Samsung galaxy S22 vagy S22+? Melyiket érdemes inkább választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefonváltás előtt állok, régi galaxy A51-emet szeretném leváltani valami S szériás telóra.

A mostani telefonom már nagyon laggol, hihetetlen gyorsan merül, lassú, felidegesít.

Az lenne a kérdésem, hogy a két teló közül melyik lenne jobb választás?

Megnéztem már egy csomó videót mindkettőről, való igaz, hogy az S22-nek az akksija nem valami fényes, viszont az S22+ sokkal drágább, de nagyobb és jobb az üzemideje. Az S22 ultra, valamint az S23 szóba sem jöhet az árkategória miatt.

Ha valakinek van bármelyik készülékkel tapasztalata, szívesen meghallgatom! :)


22/L


dec. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyűjts még egy kicsit, és vedd meg az S23 alapmodellt, jobban jársz. Egyébként az utóbbi szériákban annyi a különbség a sima és a + modellek közt, hogy utóbbiaknak nagyobb a kijelzője, ezáltal nagyobb akksi is kerül beléjük, szóval ez nem befolyásolja az üzemidőt. Ezeken kívül lényeges különbség nincs a sima és a + között. Viszont az S23-as szériát végre Európában is Snapdragon 8 gen2 soc-el adták ki.
dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még egy plusz a sima S23-nak.
dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
dec. 22. 09:36
 4/4 anonim válasza:
Én november elején vettem sima S22-t, és azt kell mondjam, életem egyik legjobb döntése volt: szuper teló az akksi-üzemidőtől a kamerán át a sebességig, egyszóval minden tekintetben :)
dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!