Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Macbook Air 2020 M1 programozá...

Macbook Air 2020 M1 programozásra vállalható ?

Figyelt kérdés

Sziasztok , jelenleg új laptopot szeretnék vásárolni de nem tudom ,hogy mit lenne érdemes...

Macbook Air M1-re gondoltam vagy egy valamilyen erősebb Asus Rog laptopra , a képernyő méret nem fontos , legtöbbször úgy is kijelzőre lesz kötve.

Android Studiót használnám leginkább ,kotlin codeokat és másodlagos számítógép lenne csak hogy ha esetleg el megyek otthonról legyen amin tovább dolgozzak .


Szerintetek megéri ? Illetve 8 vagy 16gb Ram társaságában érdemes megvenni ?



márc. 21. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem éri meg
márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy vállalható
márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
16 gigás már jó de android studiora nem vennék 8 gigásat
márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alap dolgokra oké de komoly munkára szerintem gyenge. Ha mégis azt veszel mindenképp 16 giga rammal.
márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komoly munkára és emulátor használatra kevés lesz az alapmodell. Minimum (!!!) a 16 giga memória kelleni fog és az 512-es SSD is, na meg nem lenne rossz az aktív hűtés, hogy ne vegye vissza a processzor a teljesítményt 10 perc után... Tehát igazából neked nem egy Air kell.
ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Asus ROG mellett nem tudom, hogy tud egyáltalán felmerülni egy 8GB-os Air. :)
ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!