Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek az idei (ágazati)...

Szerintetek az idei (ágazati) informatika érettségi programozás része nem lett jelentősen nehezebb?

Figyelt kérdés

Nem foglalkoztam eddig sokat grafikus programozással, ez a feladat volt már érettségi feladat, csak konzolos formában. Azzal viszonylag jól elboldogultam, viszont ezzel elakadtam.

Csak a wpf-ben való tapasztalatlanságom miatt vagy tényleg nehezebb így megoldani?

Emelt szint, ágazati informatika.

2020-tól:

[link]


Előtte:


[link]



2020. jan. 10. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
*lesz
2020. jan. 10. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:

korábban könnyebb volt, de még úgy is esélytelen volt rossz informatikus tanár mellett megcsinálni :(


Inkább én is a középre mentem rá, az 5-ös lett könnyedén, az emeltet megcsináltam próbaként és csak 2-es, de majdnem 3-mas.


Ha a 2020-as ilyen lesz, akkor sok infó tanár is megbukna, de nem is lehet többet várni az oktatási rendszertől, ha majdnem ugyan annyit kap mint egy tesi szakos ( nem lenézésből írom ), de ha több infó tapasztalattal rendelkezik nem megy el középsuliba oktatni.

2020. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a tapasztalatlanság, még van időd gyakorolni.

A cél az volt, hogy korszerűbb legyen a szakmai érettségi, és a mai világban érvényes tudást kérjen számon. A közismeretin lehet játszadozni még konzolos programokkal, de a szakmain már nem.

Az nem volt cél, hogy nehezebbé tegyék, de lehet, hogy van ilyen mellékhatása. Hogy mi a nehéz, az attól függ, mire vagy felkészülve.

A kérdésedre akkor lehet válaszolni, ha meglesznek az első néhány év statisztikái. De te komoly embernek látszol, szerintem menni fog még ez a grafikus addig. Igazából ha konzolon megy, akkor csak maga a grafika újdonság, az meg elég szűk tudásanyag.

2020. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!