Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ránézésre hogyan állapíthatja...

Ránézésre hogyan állapíthatja meg egy tanár egy óráról, hogy okos-e vagy nem (ha nem mutatós :) ), vagyis hogy pl. az érettségin ki kell-e tetetnie külön asztalra vagy nem?

Figyelt kérdés

máj. 13. 19:12
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

""De csak az okosórát rakathatja ki külön asztalra, nem?"

Azt rakat ki amit akar."


Biztos, hogy nem...

máj. 13. 20:39
 12/43 anonim ***** válasza:
71%

"Te mikor jártál utoljára tanteremben?"

. Pár éve még tanítottam. Szóval nem volt az olyan régen.

máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
72%

"Biztos, hogy nem..."

De.

És felesleges ezen kínlódnod, mert te azért vagy ott, hogy megírd a feladatsort és nem te fújod a passzátszelet. Ha úgy tetszik a tanárnak hogy csak a tollat engedi hogy nálad legyen, akkor az lesz nálad.

Minden intézménynek meg kell csinálnia az érettségi vizsga lebonyolításával kapcsolatos szabályzatot. Mivel nincs két egyforma iskola, ezért mindenhol egyedileg csinálják meg. Ha nagyon érdekel hogy a szabályzat melyik pontja alapján vehet el tőled valamit a vizsgáztató, akkor valamelyik tanárodat kérd meg hogy adja oda ezt a szabályzatot.

Ha a látásoddal van valami baj (ismerős szitu, én vaksi vagyok, sosem láttam jól a táblát), akkor pedig vigyél egy olyan órát amit biztosan nem fognak elvenni. Kérj kölcsön egyet.

Ha puskázni akarsz, hát azt csináld máshogy, ne egy okosórával, annál kevesebb feltűnő puskázási módszer van.

Tudod jobb ha nem húzogatod az oroszlán bajszát az okoskodással hogy te jobban tudod mi lehet nálad, mert ha egy bolondabb tanárt fogsz ki és nincs kedve veled szórakozni, akkor kizavar és buktad az érettségidet.

máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

"Minden intézménynek meg kell csinálnia az érettségi vizsga lebonyolításával kapcsolatos szabályzatot."

Ez meg hol van előírva?


"ha egy bolondabb tanárt fogsz ki és nincs kedve veled szórakozni, akkor kizavar és buktad az érettségidet"

Nem eszik olyan forrón a kását. Jegyzőkönyvet kell felvenni róla, amihez a vizsgázó is fűzhet véleményt, és a vizsgabizottság dönt, nem a bolond tanár egyszemélyben.

máj. 13. 20:57
 15/43 anonim ***** válasza:
41%
Menj Rolex-szel! Azon látszik, hogy nem "szmártváccs".
máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
72%

Ez meg hol van előírva?

[link]


"amihez a vizsgázó is fűzhet véleményt"

Biztos ismered a mondást: a vélemény olyan mint a s.gglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a máséra. A te véleményedet is leírják, és azzal a lendülettel le is fogják sz.rni.

Na elég volt az akadékoskodásból, húzzál aludni! :)

máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
83%
Tanárok kedvence lehet ez a gyerek. Csak azért átengedik szerintem hogy minél előbb szabaduljanak tőle. :DD
máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
23%

Látszik rajta, pedig én X generációs vagyok.

A 13-as pedig rengeteg hülyeséget összehordott jó tudálékosan, pedig alapvető, hogy az érettségi szabályzatot nem az iskolák készítik ki-ki magának, hanem minden intézményre egységes kormányrendelet. És csak annyi van benne kizárásként, hogy meg nem engedett segédeszközt nem lehet használni. A gyereket kizavarni pedig elképesztő jogtudatlan nonszensz!

máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

[link]

Ebben nincs olyan, hogy

"Minden intézménynek meg kell csinálnia az érettségi vizsga lebonyolításával kapcsolatos szabályzatot."

máj. 13. 21:08
 20/43 A kérdező kommentje:

"Látszik rajta"

De mit kell nézni rajta, hogy kiderüljön?

máj. 13. 21:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!