Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop szervíz árak. Úgy...

Laptop szervíz árak. Úgy átlagosan, mennyiért nyúlnak bele, mik a tapasztalatok, ha elromlik valami benne, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdés mi romlott el benne? A laptop javítás nagyon drága, többnyire nem is éri meg foglalkozni vele.
2010. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi, hála az égnek, legalábbis remélem. A billentyűi kicsit agyon vannak ütve, de jól tartja magát. A baj csak az, hogy féltem, mert viszont van egy olyan érzésem, hogy nem bírja sokáig. Második tulaja vagyok, az előző nagyon kímélte, és én is,csak itt nincs hely, és folyton az ölemben van. Emiatt telemehetett az ágyban szösszel, meg porral, és azért ott csak döntögetem a képernyőt meg minden.
2010. nov. 5. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!