Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy idős nagymamám aki...

Van egy idős nagymamám aki egyedül él. Szeretnék neki egy riasztót. Melyik lenne neki a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lakásriasztóra gondolsz?

Mert ha mindig otthon van, akkor szerintem ez nem jó ötlet.

Viszont hallottál már jelzőrendszeres szolgálatról? Idős vagy beteg emberek igényelhetik, bármi probléma (betörés, tűz, mentőt kell hívni) csak megnyom egy gombot, és a szolgálatnál azonnal látják, hogy baj van, és segítséget küldenek.

Nem tudom, hogy hol laksz, de ez elvileg még kisebb településeken is működik. Én ezt kérném inkább a helyedben Mamádnak.

2009. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

vegyel egy mozgaserzekelo lampat majd szereld olyan helyre ahol a legvaloszinubb a behatolas.

amikor a gazember odamegy a villany felgyul es o azzal a tudattal elve hogy jon a tulajdonos elhuz a busba

olcso es praktikus.

2009. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a gombos megoldás azért nem jó mert nagyon rossz a mamám hallása, és messze van a bejárati ajtó attól a szobától ahol ő alszik. Mindenképp olyan kéne ami ajtónyitásra szirénázik.

Van neki is olyan mozgásérzékelő lámpája, de őszintén melyik betörő az aki megriad egy ilyentől.

2009. febr. 16. 21:46
 4/4 anonim válasza:

szia.


A nagyimnak távfelügyelete van és egyszer megpróbáltak betörni hozzá, megnyomta a gombot és a távfelügyeletből megszólaló hang elriasztotta a betörőket. :)

Kettő az egyben!

2010. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!