Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Saját szememmel láttam, hogy megcsalt, ráadásul az egyik legjobb barátnőmmel. De ha elhagyom, egyedül maradok. Mit csinálhatnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. A barátom 22 és 3 éve vagyunk együtt. Már most,lehet rosszul jön ki, de azt kell mondanom hogy sajnos, jön a baba is. Ő azt akarta már az elején hogy ne tartsuk meg, csak én túl erőszakos voltam, iszonyat sokat veszekedtünk miatta, végül megtartottuk. Most már értem, miért nem akarta. Két hete elment 3 haverjával a Balatonra. Én egy napra lementem a barátnőmmel, ugyanoda. Persze a barátom nem is tudott róla, a negyedik napjukon mentem le kb, és még csak nem is keresett addig. A strand legvégébe mentünk.Pont ráláttunk tökéletesen a "mólóra".Haverjait láttam, csak őt nem. Eltelt 2 óra még mindig sehol semmi. Erre láttam, hogy közeledik, kézen fogva és nyalogatva az egyik barátnőmet. Azt hittem rosszul látok.Nem sok kellett, hogy odamenjek és valami olyat tegyek amit én is megbánok, de a barátnőm mondta hogy ne legyek hülye ne buktassam le magam, Miután hazaért, úgy tett mintha nem is lett volna semmi. Azt mondta azért nem keresett mert nagyon jól elvolt a haverjaival.Stb. Próbáltam a tudtára hozni, hogy tudok mindent, de ezek szerint olyan okos, hogy le sem esik neki. Már nem kerestem pár napja, fent van folyamatosan msn-en, és annyi nincs benne, hogy rámírjon, holott már vagy 4 napja nem kerestem meg semmi. Nem akarok vele szakítani, mert szeretem, és akkor még egyedül is maradnék a babával. Mit csináljak ebben a helyzetben?
2011. jún. 22. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy láttad, beszéljétek meg, ha nem tudjátok akkor meg sajnos el kell hagynod...
2011. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem keres...Szerintem magasról tesz rá hogy egyáltalán mi van velem, no meg a babával. Azért ha tudom hogy terhes a barátnőm, keresem. Ha nem terhes, egy normális fiú akkor is keresi. Persze, ez szerintem van így. Amúgy utaltam rá neki. Még azt is mondtam neki hogy miért csak az egyik fürdőgatyája volt rajta, meg hogy miért azt a (én csak homokos törölközőnek hívom) kellett kivinni a strandra. Egyáltalán nem esett le neki. Vagy csak szimplán nem figyelt rám.
2011. jún. 22. 13:50
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
abortuszra menni már késő? :S vagy nem tudom, én így nem biztos, hogy megtartanám... esetleg a szüleid még segíthetnének, de szerintem akármennyire is nehéz lesz, őt el kell hagynod
2011. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hatodik hónapban vagyok. Szóval már késő, de én nagyon szeretném amúgy is. A szüleim kiskoromban meghaltak, nagymamám nevelt fel. Tőle segítséget kérni a továbbiakban meg már pofátlanság lenne.
2011. jún. 22. 14:02
 5/20 anonim ***** válasza:

jajj, sajnálom :S


hát azért kár lenne 'megbeszélés' nélkül elhagyni, de őszintén szólva szerintem semmi esély nincs rá, hogy normálisan folytassátok... biztos nagyon rossz lesz, de inkább legyél egyedül, mint, hogy ilyen miatt idegeskedj..

2011. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most tulajdonképpen ahogy láttam együtt van a barátnőmmel, vagyis nála kint van hogy kapcsolatban már jó pár hónapja, de nincs kint hogx kivel, és amikor kérdeztem tőle annó mondta hogy még titkos. Szóval, én már beszéltem a mamával, hogy mi lesz hogyha szétmegyünk, azt mondta persze, hogy segítene amiben tudna, de amikor elvállaltam a gyereket számoltam a barátommal, ő meg azért hozzám képest elég jómódú, hát nem tudom mi lesz velünk.
2011. jún. 22. 14:12
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Hagyd el! Nem egy ilyen gerinctelen állatot érdemelsz!! Hidd el, egy öntudatos 23 éves kismama kap olyan férfit, aki elfogadja babával együtt, és még tiszteli is.
2011. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Majd este elmondom neki hogy tudok mindent. Tulajdonképpen választás elé sem kell állítani, nyilván a barátnőmet választja majd. A gyerek úgysem érdekli, nem is érdekelte úgymond soha, full simán rágyújtott mellettem a kocsiban, akárhányszor mentünk valamerre. Lényeg, hogy egyáltalán nem foglalkozik velünk. Csak szegény mamát sajnálom, nagyon sokat tett ő már értem, erre nyakára viszek egy csecsemőt. Nagyon szemétnek érzem magam ez végett.
2011. jún. 22. 14:20
 9/20 anonim ***** válasza:
hát ha dolgozol és van saját kereseted akkor nem olyan nagy gond egy gyerek... meg gondolom 80%ban úgyis te foglalkoznál vele. + gyerektartást is fizetnie kell majd a pasinak
2011. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, dolgozok persze, van saját keresetem meg minden, de ha szétmennénk, újra a mamánál laknék, és neki már csak csak nyugalom kéne, ennyi idősen, nem pedig segétkezni egy csecsemő mellett.
2011. jún. 22. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!