Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok eladni pár...

Hogyan tudok eladni pár fényképet magazinoknak, újságoknak. Ha lenne is rá lehetőségem, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy rengeteg képem van amit el tudtam adni, de sajnos nem igazán hozzáértő embereknek, akik meg hozzáértőek voltak, megcsinálták a hasonlót maguknak.Magazinoknak viszont el tudom adni, mert hallottam ilyenről, de nem tudom a pontos menetét, hogy mit kell tennem.Külföldi, és Magyarországi magazinok egyaránt szóba jöhetnek.Újságokban természetesen a sajtófotó lenne amit használni lehetne.

Minden részlet, és megoldás érdekel.Annyit én is tudok, hogy megkeresem őket, de mégis mivel?,kit?,hogyan?


Elküldök egy portfóliót, vagy küldöm a képet, és várok a szerencsémre??


2011. márc. 1. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden újságban benne van az impresszum elérhetősége (általában telefonszám és/vagy emailcím). Azokon jelezd, hogy vannak fotóid, leírod őket, hogy milyenek, mi van rajtuk, hova-mire szánod, és megkérdezed, érdekli-e őket. Ha igen, akkor ezt követően küldd el nekik a fotókat.

A részleteket ők elmondják.

2011. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.erre gondoltam, de nem hittem volna, hogy ennyire egyszerű lesz.
2011. márc. 2. 11:13
 3/3 hellsing71 ***** válasza:

Egy másik lehetőség (párhuzamosan is mehet), hogy rákeresel a Google-ben erre: stock photo. Az ilyen oldalakra feltöltheted a képeidet, a látogatók böngészhetik a képeid vízjeles változatait és kedvükre vehetnek belőle, te pedig megkapod a magad részét. Rengeteg reklámstúdió, újság, kiadványszerkesztő vásárol képeket stock photo oldalakról.


Általában komolyabb leírást is találhatsz arról, hogy milyen fotót érdemes eladásra kínálni, de blogok is vannak a témában.

2011. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!