Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? A kislányom...

Mi lehetett ez? A kislányom szobájában van bébiőr, a másik fele a mi szobánkban van! És ma a kislány velünk volt, az ő szobájában nem ment se tv semmi, a bébiőr bekapcsolva maradt, és hallottam a bébiőrön keresztül kislány hangot!

Figyelt kérdés
Családi kertes házban lakunk,tehát a szomszédok is messze vannak,őket nem érzékelhette!!!
2009. ápr. 15. 12:22
 1/9 anonim válasza:
36%

Ne idegesítsd magad ezen, az elektronikus dolgok gyakran érzékelik a nem evilági dolgokat, de ha ezek nem gyakoriak,nem zavaróak akkor ne is törődj vele!

De esetleg másik variáció még hogy gyerekek voltak közvetlenül a házatok közelében...

2009. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
Szia! Gőzöm sincs, hogy miért van ez, de mi is így jártunk, csak éppen nem gyereksírást hallottunk, hanem állandó mocorgást. Végül fogtad és kidobtam, mert úgy gondoltam, hogy elromlott.
2009. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlvilági dolgok történtek, nyugodj meg. A bébiőr vevője nem csak egy készülék jelét képes venni, ha a környéken akár néhány száz méteres körben van másik is azt is veheti, vagy a kis kézi valki-talki-k jelét is. Ez nem csoda, hanem technika.
2009. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van az előttem szólónak. Ezért is lehet a bébiőröknél több csatorna közül választani, hiszen lehet, hogy a szomszéd gyerek készülékét hallod, vagy zavarja a vezeték nélküli csengő, rádió, CB.... akármi ami rádióhullámokkal működik.
2009. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Így van! Bármi lehetett, csak nem túlvilági. :P

Nekem kiskoromban volt egy rádiótávirányítós hangszórós kocsim, s volt amikor emberi hangon suttogott miközben játszottam vele. Jól megijedtem. :) Miután 3-4 órán keresztül halálra rémülve győzködtem szüleimet, hogy az autóból egy szellem suttogott hozzám, elértem, hogy megnézzék. Alaposan fülelve kiderült, hogy az autó valamiért vette a környékbeli taxisok adását, és halkan, de szabályosan ki lehetett venni, hogy mit beszélnek. :D

2009. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Szia, a gyerekvallalas resznel rengeteg bebioros kerdes, valasz van, szerintem ott keress re, es nezd meg az anyukak milyen tapasztalatokat irtak le!

Lehet hogy tul erzekenyre van allitva a bebior, es ezert hallottal valamit.

Ha felteszed a kerdest a gyerekv. resznel is, az anyukak tudjak a pontos valaszt, en nem, mert nem hasznaltam.

Remelem azert segitettem neked:)))

2009. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Talán UFO...nézd meg a Jelek c. filmet!
2009. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább a Fehér zaj című film vág ide, szerintem :)


Amúgy mi is jártunk már így, akkor átállítottam a másik csatornára a bébiőrt és kész. Valszleg vmelyik szomszéd bébiőr jelét vehette, pedig mi is családi házban lakunk.

2009. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a barátnőm is felfigyel már hasonlóra. ő kopogásokat hallott míg a kislánya aludt. szörnyűlködve mesélte, mi pedig kétkedtünk. aztán amikor mi is ott voltunk, megismétlődött az eset. tényleg nagyon misztikus volt, persze átmentünk a szobába, belestünk, a baba nyugodtan aludt. mi is mondtuk neki, hogy valamilyen más elektromos készülék bezavarhat.
2009. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!