Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan szélerőműt lehet vásárol...

Olyan szélerőműt lehet vásárolni magánszemélynek, ami egy kertes házban áramot fejleszt?

Figyelt kérdés
Kisebb méretű érdekelne. Ha tudtok segíteni írjátok meg hol nézhetnék utána az interneten, esetleg rendelnék is.
2009. máj. 3. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha beírod a google-ba, hogy "szélgenerátor" akkor felhoz egy jópár céget, akik ilyet árulnak.
2009. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos lehet, de szerintem csak nagyon hosszú távon térülne meg, biztos, hogy nem olcsók
2009. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utánanézek.
2009. máj. 4. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom (de lehet, hogy tévedek), hogy az is jövedéki adó köteles! Más dolog, hogy ki ellenőrzi...

Irónikus, hogy a levegőért, fényért, mindenért fizetni kell még akkor is, ha környezetkímélőbb, mint a szolgáltató, akitől drágán vásároljuk az energiát!

2009. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

lehet venni,most lesz akcióban/????/a Praktikerben 900 e pénzért,és mégcsak nem is igazán komoly/2db 50 Ah-s aksival...vicc/!

de ha van egy ügyeskezű ismerősöd,tud csinálni egy kisebb műhelyben is egy egyszerűt,és sztem aksikal együtt a 10ede sincs a boltinak az ára./én is most csinálok egyet/

2009. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!