Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek az alábbi kritériumok tükrében?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, én mégis friss, "személyre szabott" válaszokat szeretnék kapni.

Régóta szenvedélyem a fotózás és nem rég ment tönkre az előző (kompakt) fényképezőgépem és elhatároztam, hogy a következő gépem DSLR lesz. Azonban nem vagyok eleresztve anyagilag, az álommasinámra sajnos nincs pénzem, ezért kérdezem a hozzáértőket, milyen fényképezőgépet vegyek, hogy az alábbi kritériumoknak megfeleljenek:


-Maximum 80 ezer forintba kerül,

-Portré, táj és közeli fotózásra egyaránt alkalmas,

-Alkalmas a képességeim fejlesztésére, lehetőségekben gazdag, kényelmes, (haladó) tanulásra alkalmas.

-Márkáját tekintve megbízható, masszív


Szeretném azt hinni, hogy ennyi pénzből tudok egy tükörreflexes gépet venni, de azt hiszem ez kizárt. Ha azt mondjátok, hogy inkább vegyek egy jobb minőségű kompakt gépet, megpróbálom feldolgozni :) A lényeg, hogy lényegesen jobb legyen, mint az előző fotómasinám, mert szeretnék továbblépni.


2011. nov. 4. 21:29
 1/3 anonim válasza:

Én másfél éve vettem egy új Sony A-230 DSLR gépet 90.000 Ft-ért, és hasonló dolgokra használom, mint amilyenre te is szánnád. Ha jól tudom boltban már nemigen kapható, de használtan ennél olcsóbban is beszerezhető. Az eggyel korábbi, de szintén jól használható A-200-as pl. 50.000 Ft-tól beszerezhető használtan.

[link]

2011. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen vegyél használtat.

Canon, Nikon vagy Sonyt nézz.

2011. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lemaradt: [link]
2011. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!