Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történhetett FE-210-es...

Mi történhetett FE-210-es Olympos fényképezőgépemmel?

Figyelt kérdés

Régen,amikor használtam,nagyon éles volt a kamerája,a zoomolás is nagyszerű volt,minden.A gondok ott kezdődtek,hogy 1 perc alatt merültek le a frissen töltött elemeim.Bécsben voltam éppen osztálykiránduláson,nem nagyon tudtam mit kezdeni a helyzettel.A furcsa csak az volt,hogy egyik percben lemerült a fényképezőgép,2 perccel később megint töltve volt(pedig nem tettem töltőre),aztán megint lemerült.Jópárszor előfordult az,hogy nem jól kapcsolta ki önmagát,úgy értem,nem zárodott teljesen a fekete kis ¸¸redőnye˝,vagy nem teljesen húzta vissza magát a kamera.Most,2 év után vettünk hozzá töltőt meg akkumulátort.Az elemekkel nincsen semmi gond.Ellenben a a képminőség mondhatjuk,szinte tönkrement.Fókusszal rosszabb a kép,mint alaphelyzetben sőt,a fókusszal nem is lehet nem elmosódott képet készíteni,hiába vagyok mondjuk abban az üzemmódban,amelyik a bemozdulást kiküszöböli.(A vakut mindig leveszem.)Ugyanakkor fókusz nélküli képek is gyatrák.Valahogy eltolódnak ott a pixelpontok,nem elég éles,nem tudom mi lehet a baja,de használhatatlan.Jól tudok fényképezni,ezért sem értem.


Próbáltam állítgatni,és amikor láttam,hogy nem jött be,a gyári beállításokra visszatettem(van egy ilyen lehetőség a gépben).


Mi lehet a baja?Legfőbbképpen mennyiért javítanák meg?


A 13. kerületben tud valaki Olympos javító szaküzletet?


Köszönöm.


2011. dec. 8. 11:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!