Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miiért csinálja ezt a fotógépe...

Miiért csinálja ezt a fotógépem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy Olympus VG-120 dig.fényképezőgépem és amikor a 32 GB-os microSDHC memóriakártyával használom akkor néha képhibázik(videónál is).Arra rájöttem hogy hogyan lehet megoldani hogy ne minden videót hibázza:ki kapcsoltam a digitális zoom-ot.Így most már nem minden videóval csinálja.De amikor a 2 GB-os microSD van benne akkor semmi gond, de arra nem fér rá egy komplett koncert..Mi lehet a gond?Egyáltalán bővíthető idáig, a neten nem találtam erről szóló leírást.
2011. dec. 10. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kártya gyorsasága miatt csinálja ezt! minimum egy class10-es kártya kell, azzal már biztonságos, de amúgy max 2gb-os filet tud rögzíteni nagyobbat már nem!
2011. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudhatom meg hogy hány class-os?
2011. dec. 11. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Csomagoláson rajta van, vagy típus alapján rákeresel. Egyébként 20 MB/seces kártyák már remekül elmennek HD videóhoz, ha tényleg hozzák a 20 MB/sec-et.
2011. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs meg a doboza...Gépen vagy valami más módszer van a kiderítésére?
2011. dec. 12. 13:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét márka és típus? Esetleg linkelj képet a kártyáról.
2011. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 2gb-os az Kingston.A 32gb-osat nem tudom mivel a neten vettem anno.A két kártyán a betűtípus különböző, rakjak fel képet hátha felismered arról?
2011. dec. 12. 15:40
 7/14 A kérdező kommentje:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. dec. 12. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez melyik? Totál noname...
2011. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem tudom már...lejárt a garancia el is dobtam a dobozát meg a papírját.Ha vennék egy másikat mire figyeljek oda?
2011. dec. 12. 16:08
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


A kártyán látsz egy kis hatost. Az jelöli, hogy Class 6. Ha HD videót akarsz rögzíteni, akkor nem érdemes ez alá menni. Tehát 6-os, 8-as, vagy 10-es kell. Márkából szerintem a legjobb a Sandisk, de a Transcendet is sokan ajánlják. Ha csak hobbi, akkor elég lesz egy Kingstone is. De eredetit vegyél, megbízható helyről.

2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!