Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miiért csinálja ezt a fotógépe...

Miiért csinálja ezt a fotógépem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy Olympus VG-120 dig.fényképezőgépem és amikor a 32 GB-os microSDHC memóriakártyával használom akkor néha képhibázik(videónál is).Arra rájöttem hogy hogyan lehet megoldani hogy ne minden videót hibázza:ki kapcsoltam a digitális zoom-ot.Így most már nem minden videóval csinálja.De amikor a 2 GB-os microSD van benne akkor semmi gond, de arra nem fér rá egy komplett koncert..Mi lehet a gond?Egyáltalán bővíthető idáig, a neten nem találtam erről szóló leírást.
2011. dec. 10. 20:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. dec. 12. 18:30
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerinted A-data 16GB Class6 hobbi fotózásra megfelel?
2011. dec. 12. 20:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam még ez előtt ilyen márkáról. Gyorsan utána olvastam (ezt te is megteheted, ha tudsz angolul), csak negatív értékeléseket kapott. Az Amazonon 45 emberből 33 minimálisra értékelte. Nem vennék ilyet.

Ha spórolni akarsz, akkor inkább a mérten tedd. Egy Kingstone alá nem mennék le. Semmi sem kárpótol majd, ha bukod az összes fotódat egy kártyahiba miatt, hobbi szinten se.

2011. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. dec. 12. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!