Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen a Diginet? Jól működik?

Milyen a Diginet? Jól működik?

Figyelt kérdés

Jól működik? Olyan gyors amilyennek lennie kell? Szakadozik?

Budapesti vagyok.


2008. ápr. 4. 14:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha olyan gyors nincs is mint amilyennek hirdetik (minimálisan lassabb, de előfordulhat, hogy a feltöltés akár 1-2 Mbvel is lassabb), de még így is messze megéri :)
2008. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
64%
Én november óta TV, telefon és internet előfizető vagyok. Nagyon meg vagyok elégedve a szolgáltatással. Olcsó és jó minőségű. Néha a telefonnál csúcs időben akadnak túlterheltségi problémák, de már folyik a hálózatbővítés. No és az sem utolsó szempont, hogy az ügyfélszolgálat (R-mailos hibabejelentő is) nagyon udvarias és készséges. Az E-Mailos bejelentésre mindig jött udvarias válasz is
2008. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
és írják hogy LAn internetük van, ez mit jelent?
2008. ápr. 5. 18:27
 4/28 A kérdező kommentje:
És akkor egy 20Mbites netnél megvan a kb. 15-20MB letöltési sebesség és feltöltési is?
2008. ápr. 5. 18:32
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
A Lan internet azt jelenti, hogy egy lokális hálózathoz csatlakozol, a hozzáférési pont egy "hálózati dugó", nem kábeltvn vagy telefonvonalon jön a net, hanem egy újabb kábelt húznak ki.
2008. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Ami azért is olyan drága :) Főleg, hogyha nincs a közeledben lyn heléy ahova ezt lehetne hanem az egész utat megkell épitettni :D Na de oda akkor már nem lehet diginet... Nah szóval A KÉRDÉSRE VISSZATÉVRE:


Én nekem nincs pénzem diginet-re de szerintem minden net hazudik havernak 1 MB/s-es netje van éss 500KB/s-et mutat neki egy sebességmérő (ONLINE) FIBERNET-em van 8 MB/s-et kértünk 3 MB/s-et kapunk :S


Már le is cseréljük :)


DIGINET nyilván jobb minőségű mivel saját vonalad van.. ott meg mindenki egybe de biztos nem fix 20MB/s-es 15-20 MB/s... Letöltésnél ne számíts többre mint 8 MB/s... az nekem FIBERNET-nél 8 MB/s-es nettel 1 MB/s-re néha fölmegy de am 900 KB/s-ha gyors az oldal...

2009. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Most kijavítalak mert tévedés, már rég diginetünk van és 20/10MBittel simán megy.. a sebességmérők nem nem mind mutatják jól de mondjuk letöltésnél böngészőben vagy torrent kliensben simán megvan a 20mbit ! kb. 2400kb/s megy bőven. Nem minden sebességmérő megbízható.. valódi letöltéssel kell inkább mérni és megnézni hogy tölt.


Szóval nekem bejött a diginet mert nem szakad meg gyors annyi amennyit megrendeltünk!

2009. jan. 5. 15:55
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Arra a kérdésedre hogy jól működik.. Hát jól működik viszont napi 3x nekem szakad,én szolnoki vagyok,de lehet a te részeden más a téma.

2009. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
77%
Szia. Szerintem egy nagy szar. Ritka ha van net, és ha betelefonálsz, azt mondják, minden rendben van, ők nem látnak semmit... de akkor miért nem meg? Néha a tv is elmegy. 10000szer hívtuk őket, szinte naponta, mert minden nap szar a net. Ha jót akarsz válassz másik szolgáltatót! Mi is azon vagyunk sőt már annyira tele a tökünk azzal hogy semmit nem tesznek hogy a fogyasztóvédelmen gondolkodunk. Lehet hogy olcsó, de olyan is. Az internet néha működik néha meg "Hálózati időtullépés miatt megszakítva" vagy "Kapcsolat megszakítva" nem működik, és van hogy több órán át.
2009. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
41%
Én már másfél éve használom a DIGINET szolgáltatásait. Mind a TV mind az Internet szolgáltatásban rendkívül ritka a hiba. A telefonszolgáltatásban néha adódik, de egy e-mail küldése után szinte azonnal helyreáll, sőt másnap telefonon érdeklődnek nincs-e újabb probléma. Félrevezető információt a másfél év alatt még nem kaptam. A szolgáltatás minőségi és olcsó. Ajánlom mindenkinek.
2009. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!