Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen a Diginet? Jól működik?

Milyen a Diginet? Jól működik?

Figyelt kérdés

Jól működik? Olyan gyors amilyennek lennie kell? Szakadozik?

Budapesti vagyok.


2008. ápr. 4. 14:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha digiről van szó, kívánom, bárcsak többháznegyedben laknák mint egyik haverom... (itt pécsett legalábbis, csak ott elérhető).. letöltés-feltöltés is 20 Mbit/s (20GB/óra!!), nincs semmilyen korlátozás, (..torrent stb.) remek ping, s mindez potom pénzért.


Én a datanetes yoneked vonalért dupla annyit fizetek (ami viszonylag még korrekt ár is a konkurensekhez képest)


..amúgy meg hűség nélkül adják, ha valamiért nem jó nyugodtan el lehet menni.

2009. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
30/20-as DIGI netem van. Torrentezni szoktam sokat, max 3,9 megával tölt le. A letöltés szinte mindig maxon van ha van seeder is, de a feltöltés hiába lenne aki töltené eléggé akadozó. Van amikor 2,6 megával töltök fel utána egy 5 másodperc mulva már csak 400 kb/s el megy a cucc. De az egy megás T-szar után a legjobb! Főleg ennyi pénzért!
2009. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
100%

01-04 16:57 válasz:

Teljesen jó a 8MB-os nettel "1MB"-os letöltés.

Mivel, elkell osztani 8-al a 8MB-ot hogy Mb-be (Megabit) megkapjuk (a tényleges letöltést). SZóval DigiNetnél van 30/20-as neted, akkor 30:8-al az 3,75Mb-el fog tölteni(másodpercenként), ami elég jó. Egy 700Megás film lejön 700:3,75-el 186 másodperc alatt.. ami durván 3 perc. :) (Ha minden úgy jön , ahogy a "csövön" kifér. Ha torrenten töltesz, akkor biztos, hogy nem fog úgy tölteni.)

2009. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
64%

Nekem lassan egy éve Digi BaseNet-em van és kábeltv-m.Tökéletesen megvagyok elégedve a szolgáltatással,pláne ezért az árért!Én azért váltottam,mert a UPC-nél kb fele ilyen gyors netért ill. tv csomagért majdnem a dupláját kellett fizetni mint a Diginél....a számlák is olcsóbbak,a net is gyorsabb,tv csomag is nagyobb,én nem bánom hogy váltottam!

A net néha (2havonta egyszer kb) elmegy,de pár perc múlva újból csatlakozik és semmi gond ;)

Én csaj ajánlani tudom,sajnos egyenlőre elég kevés helyen van kiépítve.

2009. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

nekem patent!

most ,h sebességet növetlteka letöltés simán megvan 4,9MB

a feltöltéssel sincs semi baj. és alegjobb áron van.

2010. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
még vmi. látom ,hogy irkálnak ilyeneket ,h a digi drága. meg ,hogy nem jön annyival a letöltés mint írják. A fenét nem jön. 2500ft a 20/10mbites. 4500 a 80/25 mbit. ez aztán nagyon drága. amikor máshol az ért a 4mbitért fizetnek 8ezret....
2010. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Aki nem tudná. A szolgáltatók a le/fel sebességet megabitben adják meg. Amit ,ha elosztasz 8-al akkor kapod meg azt ,hogy hány Megabyte-al fogsz letölteni.

Ez nem csak a Digire vonatkozik ,hanem az összes szolgáltatóra.

Tehát pl ahol 1Mbitet adnak meg ott a letöltés olyan 128kbyte lesz. Azaz ~0,128 megabyte.

2010. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Valaki szidja valaki dicséri. De azt is figyelembe kell venni hogy van akinél tányéros van ahol kábelen megy. Tányérosnál a TV sokszor elmegy ha fúj a szél.
2010. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
100%
Én is egy pécsi barátomnál panellakásban építettem ki a hálót és diginet-jük lett. A havernak eléggé durva a gépe, viszont sose jött rendesen a 80MBit, viszont lecseréltettem velük a rútert, gond nélkül jött az ő gépén, de az anyjáén még mindig sovány volt, aztán megnéztem magát a gépet, egy ezer éves AMD volt. Tanulság, sokan szidják a netjüket, de az senkinek nem jut az eszébe, hogy talán a saját hardware-parkjukat kéne fejleszteni. Nemrég kapott az anyja is új gépet, most már azon is 80-85Mbit-el jön le a torrent, napszaktól függetlenül (persze csak ha sok seederes torrent és abból is több fut).
2011. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

A diginet névleges sebességi adatokat ad meg ami azt jelenti, hogy ha azt írja a szerződésben neked 40 megabites neted lesz akkor az esetek 50-80% (változó) nem fogod elérni ezt a sebességet. Nálam pl. általában a felével jön.

A hibabejelentésnél névlegesen 3 nap múlva fixálniuk kellene a problémát de ezt persze csak legvégső esetben ismerik el, ha náluk lenne a baj. Sokszor 1 hónapot kivárják az e-mail reagálásra, csak telefonon ajánlom mindenkinek a hibabejelntést. A 3 napból nem egy esetben 1 hét az időtartam, mire kiérnek a szakemberek. A saját pénzén kell az embernek telefonálgatnia a központba. (nem ingyenes). Nem volt se net se tv se telefon 1 hétig, közben árat emeltek de azt az 1 hetet persze ki kellett fizetnünk. Ha teheti bárki is, előtte nagyon érdeklődjön a régiójában milyen véleménnyel vannak a tapasztalt diginettel rendelkező előfizetők. Diginetes ügyintéző amikor minősíthetetlen hangon beszélt velem, kérdeztem a nevét, rámcsapta a telefont.Már elérhető áron viszonylag jó választékkal lehet stabilabb netet igényelni.(Békéscsaba) Vidéken nem ajánlom senkinek.

2011. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!