Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen a Diginet? Jól működik?

Milyen a Diginet? Jól működik?

Figyelt kérdés

Jól működik? Olyan gyors amilyennek lennie kell? Szakadozik?

Budapesti vagyok.


2008. ápr. 4. 14:51
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Egy rakás sz@r. Ne dőljön be senki. Állandóak a kimaradások, és ez nagyon bosszantó tud lenni, pl. Póker online esetében (ez csak egy példa)

Ma 2011 április 9.-ke van és egész nap, pl. csak 50-70 Kb/sec. letöltést!! mérek a 6/3 Mb.-os széles sávú NET-emmel. ( [link] )

Mind ez 3000 Ft.-ért.

Hétfőn megyek a Ügyfélszolgálatukra és felmondom. A semmire nem fizetek 3000 Ft.

2011. ápr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Bludahila válasza:
ár-érték arány kiváló, mielőtt kimondanák, hogy nem igaz a sebesség, érdemes ellenőrizni gépünket, és esetleg a routert, nekem router csere után minden rendben lett.
2011. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Annyira primitív válaszolóid vannak a 20mbit nem azt jelenti hogy 20mb/s os letöltés és nem tudom hogy kérsz te 8mb/s es netet és kapsz 3mb/s es letöltési sebességet kapsz. a szüleid elégé átbasztak.


a legolcsóbb diginetel 2mb/s letöltési sebesség + minden megvan igérve csak a sok nyomorék komenteléd nemtudja mi az ha Seedelnek 1 torrentet vagy valami warez oldalról töltenek le és az "ingyenes" letöltést választják ami le van lassítva 200kb/s re átlagban

2011. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnél amikor bekötötték próbálgattam, hááát, 5-10 percenként szakadozott. Azóta javult a dolog, de most is viszonylag gyakran meg-meg szakad náluk.


Amúgy az ilyen lan-os megoldásoknál az sem mindegy, hogy a szomszédok mennyire használják a hálózatot.


A garantált sebességet pedig nem véletlenül adják meg. Az közel sincs a 80-hoz, ha megnézitek.

(Jah és helyes, hogy a "tényleges" sebességhez 8-al osztani kell, ugyanis a leöltésbél ált. megabyte/s-et ír ki az adott program, a szolgáltatónál pedig megabit/s-et adnak meg.)

2011. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én még régebben irtam komit.Azóta jó a diginet, totál jól müxik, én voltam a hülye.. routerembe kellett nyomni egy firmware frissítést.. router baja volt a net szakadás, teljes jó.És maximális. :)
2012. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

80 Mbit le (10MByte/s) és 40Mbit fel (5MByte/s), amit fizetünk. (8Mbit/s garantált)

Gyakorlatban az átlag: 30Mbit/s le, 16Mbit fel, a MAXIMUM amit valaha is mértem: 45Mbit/s le, 25Mbit/s fel.

hetente 2-3 alkalommal megszakad fél percre a net, valamint néha nem teljesíti a garantáltat.


Ezek után el lehet dönteni, hogy kell-e vagy nem. (Budapest III.ker) én ezen statisztikák alapján 2-esre ítélem a szolgáltatást (5-ös skálán)

2012. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
én is digi netes vagyok hát mire ezt a választ leírtam háromszor szakadt meg a net szerintem ezzel mindent elmondtam ha tehetném felgyújtanám a digit
2012. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Még mindig egy szar.
2019. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!