Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Medence homokszűrőt szeretném...

Geryson kérdése:

Medence homokszűrőt szeretném növelni, de nem tudom, hogy a mostani cső elbírja-e. Nyomást kellene számolni, de ahhoz sajnos nem értek. Számolna valaki nekem nyomást? Valakinek esetleg medenceszűrő tapasztalata ilyen értéknél már van?

Figyelt kérdés
Egy Intex ultra frame pool-ról van szó (29e liter víz), a mostani rendszer 6500 liter per óra. Az E-Bayen találtam olyan homokszűrőt, ahol a szivattyú 12e liter per órás, sőt van 17e liter per órás is. Természetesen komplett szettekről van szó, azaz szivattyú + homokszürő. 38-as szokványos cső van a mostani rendszeremen is és ezekhez az újakhoz is (tehát elvileg cső leszed, homokszűrő kicserél, cső visszateker), de nekem a 17e liter egy kicsit soknak tűnik már, vagy tévednék? Azért akarom növelni a szűrőt, mert a szkimmert, az oldalkifolyókat és az alulkifolyókat egyszerre szeretném üzemeltetni.

#medence #szivattyú #homokszűrő #homoszűrő #homokszürö
2012. szept. 30. 14:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!