Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elakarom adni régi típusú...

Elakarom adni régi típusú nyomtatómat+monitoromat de senki sem veszi meg. Tudnatok olyan oldalakat mondani ahol megveszik?

Figyelt kérdés
A nyomtato Canon Pixma iP3300.a monitor Samsung syncMaster 720N.
2012. okt. 23. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a baj a régi nyomtatókkal, hogy olcsóbb venni egy újat mint egy régihez festéket venni. Nekünk is volt ilyen gondunk, 12000 lett volna új tinta, 10-ért vettünk egy új multifunkciós gépet...
2012. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El akarom adni - három szóba kell írni.

Nem fogod tudni eladni, ajándékozd el és örülj, ha valaki egyáltalán elfogadja (esetleg valamilyen szegény sorsú iskola, óvoda).

Ha végképp nem megy és csak a helyet foglalja (én is jártam már így), el kell vinni valamelyik ilyen profilú műszaki üzletbe, ahol ingyen át kell hogy vegyék ártalmatlanításra, mint veszélyes hulladékot.

2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:
A monitorra van egy kis esély, ha sikerül megfelelően beárazni.
2012. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne add el, örülj, hogy még crt monitorod van, és nem a nyomott formájú tft.

Nekem most ment tönkre a 19 colos crt-m, (kinyitottam egy kólát, és kilőtt, mint egy pezsgő,pont bele a monitor hűtőrácsába vaz...), és kénytelen voltam venni egy 16:9-es ledes lófütyit. A kedvenc programjaim fele nem fut rajta, kirja, bad input, vagy ilyesmi.

A monitor értéke gyakorlatilag 0 ft.

Én majd lomtalanításkor lecipelem, a fémgyüjtők elviszik.

Ha nyomtatót veszel, és szövegre kell, vagy néha akarsz csak képet, vegyél lézert, és rögtön egy-két pót-tonert hozzá, mert egy év múlva már nem kapsz.

Ezzel, akár 2000 oldalt is kinyomtathatsz.

A színes lézer drága mulatság.

2012. okt. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!