Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook. Hogyan kerülhet egy...

Facebook. Hogyan kerülhet egy idegen ember e-mail címe a facebook-os profilomhoz másodlagos email címként?

Figyelt kérdés

Segítsetek összerakni lécci:


A problémám: amikor regisztráltam a facebookon egy freemail-es email címet adtam meg. Erre kaptam az értesítőket stb... majd nemrég gondoltam egyet és töröltem ezt az email címemet, mert utálom a freemailt.


A facebook egyik nap kiírta, hogy aznap változtattam meg a jelszavam. Persze nem én voltam... Sok sok nyomozás után (véletlenül) derült ki, hogy egy másik freemail-es e-mail címre küldözgette az értesítőket az én facebook profilom. A másik e-mail cím gazdája nincs is regisztrálva facebook-on. Egyébként ő a közvtelen kollégám testvére. Na most az is kiderült, hogy ők változtatták meg a jelszavam (és az nem tisztázott, hogy csak egy poén akart-e lenni).

Én a kollégám testvérének az email címével soha nem találkoztam, nem leveleztünk soha.

Szóval nekem sántít az egész. A kollégám sunyizik.

A kérdésem igazából az, hogy eleve hogyan kerülhetett a facebook-os profilomhoz másodlagos e-mail címként a kollégám testvérének az e-mail címe? Már korábban is hozzáfért a kollégám a profilomhoz? Vagy a facebook generálhatta magának miután töröltem a saját freemail-es email címem? Bonyolult, de remélem értitek a dillemmámat.

A jelszót úgy tudták megváltoztatni, hogy rákattintottak az elfelejtett jelszóra és kaptak e-mailben (testvér email címére) egy új jelszót...

De hogyan keveredett az email címe az én profilomhoz? Ismétlem, nincs regelve facebookra.

Köszi



2012. nov. 6. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja azt a kollégám vallotta be, hogy ők változtatták meg a jelszavam, de azt állítólag ő se érti, hogy hogyan került a testvére email címe az én profilomhoz...

Szerintetek?

Pofán vágjam???

2012. nov. 6. 12:12
 2/5 anonim válasza:
Ez igy lehetetlen szerintem,megtudtak a jelszavadat valami uton modon,es bekavartak.Munkahelyeden van szamitogep?? Volt mar hogy felneztel face-ra arrol a geprol?? Csakmert az en munkahelyemen a gep automatikusan menti az osszes jelszavat a hozzajuk hasznalt email-cimekkel egyutt,es aki ert hozza barmikor megtekintheti oket.
2012. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd. csak úgy került oda a másodlagos email cím ha valaki azt oda beírta..tehát már az előtt is tudták a jelszavad.és amikor rájöttek,hogy te megtudtad az új email címet,és rájöttél hogy kié,akkor a kollégád bevallotta hogy ő változtatta meg....valahogy így történhetett.sztem töröld az a profilt és csinálj egy új email címet és egy új fb profilt
2012. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ketlem hogy a rendszer "veletlenul" mas emailcimet parosit a te profilodhoz-es raadasul az pont a munkatarsad testverenek cime,megtudtak a jelszavad es allitgattak a facedet, olvasgattak az uzijeidet stb...
2012. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használtam a facebook-ot az ő gépéről...
2012. nov. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!