Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy két ember, akik nagyon szerették egymást, hirtelen olyanok, mint két idegen?

Figyelt kérdés
az igaz szerelem nem arról szól hogy sosem múlik el? akkor ez hogy lehet?
2012. szept. 9. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
mi ez a sosem múlik el duma? hülyeség..
2012. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neked...látszik h nem voltál szerelmes
2012. szept. 9. 22:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igaz szerelem.. az nagyon ritka. Egyszerűen lehet, hogy megváltozott mindkét fél.
2012. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
elmúlik az mint a nátha
2012. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem TERMÉSZETESEN elmúlik. Ez a normális tulajdonsága. Az esetleg helyébe lépő szeretet viszont megmaradhat sokáig, egyeseknél örökre.
2012. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezhet, saját példa: egy fiúba nagyon szerelmes voltam, rengeteget beszéltünk, sokat találkoztunk, és történt hirtelen valami (elég zűrüs ügyei voltak) kis szünetet kért majd kb egy hónap után elémtolta a képét, hogy akkor folytassuk, és nekem teljessen idegen volt.. mindha ezelőtt nem is tudtam volna ki ő.. utánna 2 napra szakítottunk is..
2012. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy barátnőm 2 évig... lassan fél éve, hogy nincs. elhagyott. a barátság dolog nem működik. van is erre egy mondás, hogy: "barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság sohasem!" én még mindig szeretem, ő pedig... nem tudom. ha valamikor is beszélünk egy kicsit, akkor már nem olyan. nem tudok neki annyira kibontakozni, egyszerűen nem tudok megbízni benne úgy, mint régen. szóval majdnem totál hidegen és ridegen beszélgetek vele. Az meg, hogy az egyik elhagyja a másikat akármilyen hosszú kapcsolat után és azt mondja, h maradjunk csak barátok, az szvsz egy nagy hülyeség! abból semmi jó nem sül ki... max jó pár év múlva újra összebarátkozhatnak, de mást nem tudok elképzelni egyik pillanatról a másikra.
2012. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is voltam szerelmes, s igen o volt az igazi, az elso. Legalabbis akkor azt hittem, de tenyleg nincs olyan, hogy ne muljanak el valaki irant az erzelmek.

Elso kapcsolatom hiaba tartott evekig, egyszeruen mar nem mukodott a dolog es elfelejtettuk egymast.

2012. szept. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
belőlem még soha nem múlt el szerelem,x év után sem,mindig engem hagytak el, mert bennük viszont igen. kár, hogy nem tudok én is ilyen lenni, ilyen elmúlós érzésű.
2012. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!