Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon közlékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon közlékeny ember, hihetetlen gyorsan létesít kapcsolatot bárkivel, ellenkező neműekkel is. A lenti infók alapján titeket mennyire zavarna a dolog?

Figyelt kérdés
Ha egy csinos nő van a társaságban, minden figyelmével felé fordul és teljes erőbedobással szórakoztatja, dícséri, kérdezgeti, udvarol, miközben engem hanyagol. Fél éve vagyunk csak együtt, és nekem sem kell zacskót húzni a fejemre. Zavar a dolog. Persze, beszélgethet más nőkkel, de amit ő csinál, az nagyon furcsa. 5 perc után vadidegenekkel is bizalmas infókat oszt meg. Pl. fagyit veszünk, és a pultos csaj, aki éppen ráér, 2 perc múlva már tudja, hogy ő most focizni fog menni, ezért sietünk... Közli is gyakran, hogy ez vagy az a nő milyen szép, tetszett v. nem teszett neki. Persze meg is néz minden valamire való csajt, 180 fokos fejmozgatással kísérve, még ha mellette is állok szorosan. Állítja, szeret... Vall, szerelmes sms-t ír, de.... ez a viselkedés... Szoknyabolond, bár azt állítja, még soha nem csalt meg senkit. Fontolgatom, hogy kilépjek, csak egy dolog akadályoz: a szerelem... Ő 36, én 38 vagyok, egyikünk sem gyerek már.

2012. okt. 17. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az a baj, hogy gyorsan létesít kapcsolatot, hanem, hogy előtted flörtöl...
2012. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk abból állt eddig, hogy ő jött hozzám. Kisgyerekes anyuka vagyok, nehezen tudunk kimozdulni kettesben. Ezekre a dolgokra most derül fény fokozatosan, ha nagynéha eljutunk valahova.
2012. okt. 17. 10:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavarna..

Társaságodban ilyet tenni, bunkóság, és nem közvetlenség.

Soha nem csalt meg..(?) De mindent megtesz azért, hogy megcsalhasson...

Megfontolnám a szakítást...

Nem megbízható, és előbb-utóbb az önértékelésed is csorbát szenved..

2012. okt. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom is nagyon könnyen épít kapcsolatot, de soha nem szokott mellettem flörtölni, vagy feltűnően megnézni másokat. Van akiről én jegyzem meg, hogy milyen csinos, amire ő általában azzal reagál, hogy igen, de neked jobban állna az a felső.


Nem tudom, mert nem ismerem, de beszéltél már vele erről? Vagy mennyire komoly maga a kapcsolat? Van ebben több is, vagy csak amolyan fellángolás? Fél éve együtt vagytok, de talán tisztázni kéne a kapcsolat szabályait, elvégre ő éppen elég ideig volt szoknyapecér. Persze csak ha akarod és megéri neked a dolog.

2012. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Büszke kellene, hogy legyen rám. Nem vagyok beképzelt, nagyon nehezen ismerkedem, de az utóbbi időben kinyíltam, és észreveszem, hogy igenis, megbámulnak az utcán, és nagyon sok a pozitív visszajelzés. Mindenhol meg lehet velem jelenni, igényes vagyok és ügyelek a külsőmre. Egyetemi diplomám van,ő szakmunkás. Egzisztenciám van, neki nincs. Utóbbiak nem számítanak, mert ha ilyen nő lennék, nem vele lennék. De milyen értékrendje van, ha az irántam érzett állítólagos szerelem mellett ezek a dolgok beleférnek a viselkedésébe...
2012. okt. 17. 11:10
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 10:56-os!

Sok szabályt fektettem már le eddig. A legnevetségesebb: nem kommentelünk más nők facebook-képei alá "gyönyörű vagy, tetszel nekem" stb. szövegeket... Oké. Ez működik.

Nem teszünk ki pucér csajokat a facebook üzenőfalunkra elismerő szövegekkel - de nem azért, mert prűd vagyok! Csak mindig is lenéztem-sajnáltam azokat a nőket, akiknek a párja nyilvánosan erotikus képekkel kérkedett...

2012. okt. 17. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, számomra a facebook, mint olyan nem létezik. Az, hogy a párom mit csinál egy virtuális falon, hogy kik képeit lájkolgatja, igazán nem érint. Van olyan, hogy rajta keresztül érnek el neten az is merősök.


Az már sokkal inkább zavarna, ha mellettem másokkal flörtölne, ha akkor, amikor együtt vagyunk, nem rám fordítaná a figyelmét. Persze különbözőek vagyunk.

2012. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! elolvasva a problémát amivel kénytelen vagy szembesülni nap mint nap,véleményem szerint ártatlan dolog,mégpedig azért,mert a barátod épp egy olyan időszakához érkezett az élete során,ami minden férfi életében jelen lesz.

igaz,nála kicsit korábban jött,de hidd el,hogy ezek a dolgok ártatlanok és nem folyásolja be az irántad való érzelmeit,ugyanis a kedvest,elérte a kapuzárási pánik. ezek azok a jellemző tünetek amikre született ez a fogalom.

ilyenkor a férfiak önigazolást szereznek,miszerint a sármjuk még a régi és nem egy kiöregedett vén emberek.

szükségük van a vissza igazolásra ami továbbra is erősíti a bennük lakozó macsót.

ez idővel majd el múlik,de kiölni csak ideiglenesen lehet belőlük,max előtted nem fogja csinálni,csak a hátad mögött.

ez a fajta viselkedés a nőknél is jelen van,szintén 40 felett,náluk a 2. virágzás kezdete. ilyenkor ők is azt bizonyítják saját maguknak,hogy milyen vonzók és kívánatosak és ezekért a dolgokért meg is tesznek mindent.

az életnek mind ez velejárója,de többségében ártatlanok ezek a dolgok. ha a társak toleránsak egymással szemben át lehet vészelni komolyabb bajok nélkül ezt az időszakot.

2013. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!