Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rázott már meg áram valakit...

Rázott már meg áram valakit közületek, vagy ismerőst, családtagot? Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ma hogy nem csapott agyon az áram.. itthon mikor elmeséltem kiakadtak, hogy hogy lehettem olyan hülye, hogy azt tettem, amit tettem. Víz+foglalatos neoncső, én kikaptam a bekapcsolt, árammal teli neoncsövet a vízből. Hát nem tudom, de csoda, hogy élek azt hiszem. Történt már veletek "megrázó" élmény?
2012. nov. 15. 21:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye megfogalmazásért, csak arra gondolok közben, hogy még itt vagyok. Pedig lehetett volna másképp is.
2012. nov. 15. 21:46
 2/20 anonim válasza:
100%

Igen, a fiam kb 5-6 évesen(a nagymamánál) kötőtűt dugott a konnektorba.

Szerencsére minden sérülés nélkül megúszta, doktor bá szerint csoda.

2012. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A neoncső nincs teli árammal. Az üveg nem vezeti az elektromosságot. Mint ahogy a cipőd vagy papucsod sem, amiben álltál. De valóban szerencséd van, hogy ennél rosszabb helyzetbe nem nyúltál bele a konnektorba.
2012. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Huhh, az durva. Én kiskoromban kicsavartam az égőt a foglalatból, és a helyére a ujjam dugtam bele.. elzsibbadt a kezem, és egykis fehér hólyag lett azon az ujjamon, mint égési seb.
2012. nov. 15. 21:54
 5/20 A kérdező kommentje:
A foglalattal együtt esett bele a neoncső a vízbe, azt kaptam ki gyorsan.
2012. nov. 15. 21:55
 6/20 Malats válasza:
92%
Én 10 éves koromban drotot dugtam a konnektorba , és még élek :D Kicsit bezsibbadtam, de ennyi. Tavaly melo helyen még megrázott egy hus fagyaszto kis panelja. az kifejezetten jol esett. mintha feltöltödtem volna kb. utána pörögtem.
2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Engem áramos kerítés, amit megmarkoltam, az öcsémet konnektor. Mindketten szerencsések voltunk.
2012. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Nekünk rázott a melegszendvicssütőnk és megcsípett, mikor bedugtam. Pánikon, meg egy kis piros folton kívül nem lett semmi durva bajom szerencsére, 15 voltam.
2012. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
74%
Engem egyszer megrázott a munkahelyemen a hajszárító villásdugója a használat után. A műkörmömet találta el, és csípett.
2012. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer belefolyt a víz az elosztóba, én hülye meg gondoltam egyet, megnézem nem folyt-e bele, nehogy rázzon utána... :D Persze, hogy megrázott...elsötétült minden egy pillanatra, pattant egyet az agyam, meg sípolt utána a fülem, de aztán nem volt semmi. Csak megijedtem és pár percig remegtem meg hányingerem volt. :D Aput egyszer nagyon megrázta az áram, de szerencsére neki se lett baja. Arra nem emlékszem, ő hogy járt pontosan, miért rázta meg.
2012. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!