Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak? Melyik családta...

Kit válasszak? Melyik családtagot?

Figyelt kérdés
Diplomaosztóm lesz, de csak 2 ember jöhet be magára az osztásra a terem kapacitása miatt, a többieknek az alagsorban a kivetítő előtt lenne csak helye. Jön anyukám, apukám, a barátom és a nénikém, tesóm és a barátja. Kiknek adjam a 2 belépőt (amiért ugye még fizetni is kell)? Mert ugye a nénikém csak emiatt utazik több száz km-t, és hát 87 éves, csaknem az alagsorban lenne a helye. Akkor most anyum és nénikém jöhet be, de apukámat sem szeretném "száműzni" a kivetítőhöz, a barátomról nem is beszélve.
2012. jún. 30. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így mindannyian kellene megbeszélnetek, nem hiszem, hogy minden családtag a sarokban a markába sutyorog, hogy vajon nekem adja? Vajon nekem adja?


Ha felvetnéd ezt a család előtt, például apukád lehet, hogy önként azt mondja, hogy ő az alagsorban megvár, hogy a 87 éves néni természetesen közelről láthasson.

2012. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A nénikédet szerintem mindenképp kéne.Télleg sokat utazott miattad,és ő nem is fiatal ahhoz hogy akárhol üljön.amúgy én se tudnék választani.
2012. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt hiszem a szüleidnek van ehhez az eredményhez a legtöbb köze, úgyhogy biztosan nem a nénikémet vinném be. De az is biztos, hogy egy 87 éveset el sem vinnék egy ilyen eseményre, eléggé megerőltető lenne neki, pláne ha ilyen meleg lesz.
2012. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

apu, anyu, ez egyértelmű, a néni szerintem örül majd, ha leülhet és piheghet ebben a melegben, biztos fáradt lesz

a barátod meg pláne kibírja, én is kibírom ha nem én vagyok az első mikor párom családi ügyeiről van szó :)

2012. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit csak tudsz hívj össze (nagynénivel telefonban tudod csak megbeszélni). Aztán üljetek le és beszéljétek meg. Akkor mindenki látja mi a problémád, és hogy igazán senkit nem szeretnél az alagsorba küldeni, de sajnos kénytelen vagy. Aztán meg kérj tőlük segítséget, hogy ki hová? így nem sértődhet meg senki sem.
2012. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez egy nagyon szerencsétlen helyzet, kár, hogy így van nálatok. :( Én nem tudom, kit választottam volna, egyszerűen elképzelni is nehéz.


Szerintem a szüleimet amúgy. :s

2012. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!