Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a teljes...

Vadmeggy kérdése:

Mi a véleményetek a teljes spektrumú izzókról?

Figyelt kérdés
Állítólag ez adja vissza legjobban a napfény világítását, ami mellett könnyebb dolgozni, olvasni, kevésbé terheli a szemet. Van valamilyen pozitív vagy negatív tapasztalatotok róla?

2012. dec. 13. 15:00
 1/3 anonim válasza:

Nekem nincs de ma vagy holnap legkésőbb beszerzek egyet :D pont most akartam megkérdezni, hogy egy 85 wattoshoz milyen foglalat kell? Ezek azthiszem nem melegszenek úgy, akkor jó hozzá egy sima mezei foglalat amire az van írva h max 60W? vagy milyet vegyek hozzá?

Te hol veszed? csak mert én annyi helyen találtam meg nagyon drágán míg végre rátaláltam egy olcsó, budapesten levő boltra: [link] írtam nekik cri-vel kapcsolatban és 94% feletti a cri-je, ami nagyon jó. 90 felettiek már jók és 5500K a legjobb (napfény)

2012. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még nem vettem meg. Neked mi a véleményed az izzóról most hogy használod?
2012. dec. 20. 23:39
 3/3 anonim válasza:
a 36Wos nagyon jó, a 85W-os viszont nem erősebb vagy nem érzékelhetően. A boltban nagyon rendesek, azt mondták 2 héten belül kicserélhetem másra:) a nagyot be fogom cserélni és 3db 36w-ossal fogok világítani a szobámban ^^ a konyhában 2 36W-os lett és minden nagyon szép és fehér lett :))szüleim szeretik.
2012. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!