Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit ajánlanátok, milyen...

Mit ajánlanátok, milyen laptopot vegyek? Feltételek lent.

Figyelt kérdés

Nos, nem igazán értek az ilyesmihez, a márkákat sem nagyon ismerem, csak az alapokat.

A legfontosabb, hogy olcsó legyen, persze az alapdolgok legyenek meg rajta..

Mindenképpen feketét akarok, olyat, ami teljes egészében fekete: a billentyűzet, a touch pad, minden (tudom, hogy hülyén hangzik, de nekem régimódinak tűnik, ha pl. a billentyűzet szürke.)

Vékony legyen.

A képernyő legyen elég széles.

A sarkai ne legyenek túl szügletesek, de ez végülis csak részletkérdés.

Az alapfunkciók legyenek meg rajta, de mivel csak otthoni használatra kell, és nem szoktam olyan nagyon sok mindent tárolni a gépen (képek, zenék, dokumentumok, de ez igazából szerintem bármelyik laptopon bőcen elfér).

Egyelőre ennyi. Összefoglalva: egy ólcsó,átlagos, otthoni használatra tökéletes, esztétikus, fekete laptopon keresek.



2013. jan. 7. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézegess itt: [link]


Szerintem a többség megfelel a leírt elvárásaidnak.

2013. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, és az is fontos hogy legyen benne WiFi és Windows 7 legyen az operációs rendszer.

Én az ASUS K53U-ra gondoltam. Mit gondoltok róla, vélemény, tapasztalat?

2013. jan. 9. 21:20
 3/3 anonim válasza:
Nekem K55V van, teljesen meg vagyok vele elégedve .Windows 7 van rajta nekem is , semmi bajom vele, mondjuk én csak netezésre és munkára használom ( közbeszerzéseket írok rajta ).
2013. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!