Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajanlanatok...

Milyen laptopot ajanlanatok ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

lehetoleg max 200 ezer forint hosszutávra irodai és akár játékra is

képernyo 15,6 proci lehetoleg core i5


en ezt a tipust néztem ki

[link]


sokan panaszkodnak az akksira


ha esetleg ajanlanatok mást vagy érveket ellenérveket szivesen vennem.


2012. márc. 20. 23:34
 1/8 A kérdező kommentje:

lépek egy szinttel

[link]

2012. márc. 20. 23:40
 2/8 A kérdező kommentje:

a fent emlitett két laptop csk a vga ban különbozik egymástol? megéri az a plusz 20 ezret?

illetve

[link]

itt a képeket megnézve a billentyuzet angol ám a leirásban a bill nyelve magyar akkor most a gépen lesznek ékezetes karakterek vagy sem?

2012. márc. 20. 23:44
 3/8 anonim válasza:

[link]

az hogy nem GT540M van benne, nem sokat nyom a latba, ugyanis egy kicsit feltolod az órajelet és semmi baja nem lesz... olyasmi különbség van, mint a 9800GTS/GS -nél.

2012. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Esetleg i5 -el

[link]

2012. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azta ezek a dellek jol neznek ki:D köszi
2012. márc. 21. 00:10
 6/8 A kérdező kommentje:
laikus vagyok a témában 8gb ram és 4 gb ram kozott lehet érezni sok kulonbséget?
2012. márc. 21. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elég a 4GB ram, nekem is annyi van az irodai gépben és az átlagos irodai programok nem használnak 1GBnél többet. Windows esetén a win7 is alapból megeszik ennyit, tehát a kettő kombinációja esetén a 2 kevés lenne, de a 8 az felesleges pénzkidobás.


Az "akár játék" ha valami 2 évnél frissebb, komolyabb cuccot takar akkor viszont el lehet a 8GBn gondolkodni, bár laptopot én nem használnék játékra akkor sem.

2012. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Berti_92 ***** válasza:

A billentyűzet magyar lesz, a képeket csak a hivatalos oldalról szokták leyúlni, azért nem magyar:D

A RAM nem nagyon számít, a 4GB legyen meg... Én most tettem az én laptopomba +4 et, de ha egyszerre csak egy játékkal játszol, vagy egy dolgot futtatsz, elég a BF3nak is 4 giga...

A videókártyáknál én ragaszkodnék vagy az 540m hez, vagy egy AMD 6650M-hez, ezek vannak egy teljesítményben... Tehát ez: [link]

teljesen jó laptop, habár nem egy Ár/Érték bajnok...

De itt van egy rahedli link addigis: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tessék :D Ezek mind jók játékra...

Amire figyelj:

- az op.rendszer 64 bites lenyen

- A videókártya! ilyen árban az AMD 6650M és a GeForce 540M a nyerő, értelemszerűen a 2gigás erősebb :D Valamint ha AMD-ről van szó, a llano-khoz van integrál videókari is, és a kettő CrossFire módban nagyon erős tud lenni!

- RAM: inkább a 6 vagy a 8 e nyerő, főleg hosszabb távra...

- processzor: hát igazából ezekre a karikra elég pl egy i3 370m is... vagy a phenomII X4 N970... a Llano-kkal vigyázni kell, mert többenk nagyon alacsony az órajele... De mint mondtam, ez nem nagyon számít, ilyen laptopokba nem tesznek már gyengét :D


Ezek a gépek simán viszik a brutál játékokat is (BF3, Crysis2...) HD-n, közepes vagy high beállítások mellet... Mellesleg nekem is a legelsőnek linkel PackarBellem van, és visz minden simán...

Ó, és majdnem mind 200 alatt van :D

2012. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!