Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ajánlott 3 éves...

Szerintetek ajánlott 3 éves gyereknek quad?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Persze,2000 köbcentis motorral...3 éves gyereknek
2009. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Neki a lábbal hajtós motor való még,ne őrülj már meg!
2009. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

18:42!

Ha érdemleges választ nem tudsz írni akkor ne pocsékold az időd tudod az mindenkinek drága, így gondolom neked is!


Van lábbal hajtósa , de egy rendezvényen kipróbált egy pici elektromos járművet ami nagyon tetszett neki gondoltam vennék egyet.

Akinek van hasonló tapasztalata attól vár(tam )ok véleményt!

2009. szept. 6. 19:05
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
hát természetesen ha ott állsz mellette és nem engeded h bármi baja legyen belőle, akkor mért ne:)
2009. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
79%

Szerintem egy bicikli hasznosabb lenne.


16/F

2009. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
79%
Szerintem nem ajánlott.
2009. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

NEM!!!


Persze, egy kisgyereknek minden tetszeni fog : próbáld ki, ültesd be az autó volánja mögé... NAGYON tetszik majd neki!... Attól még az ember nem vesz egy 3 évesnek autót!... A felnőttnek kell annyi eszének lenni, mi való egy kisgyereknek és mi nem.


Kis műanyag lábbal hajtós autót vegyél neki maximum, hidd el az is nagyon fog neki tetszeni. :D

2009. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
meg fog süketülni, de még ti is..
2009. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
88%
Hmm... a quad-ot én sem ajánlanám,nekem már tört el karom miatta, de vannak olyan elektromos kocsik amik hasonlítanak a quadra. Szóval fel kell őket tölteni és maxikum 10-15 km/h-val mennek- persze van rajta fék is. Nem kell lábbal hajtani csak rálép a pedálra és elindul. Természetesen ez nem két fillér, de ha quad-ot akarsz neki venni akkor gondolom a keret meg van rá. Csak óvatosan :)
2009. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
A szomszéd 3 éves fia quad-on halt meg, vagyis bedarálta a lábát a kerék és ráesett a quad! Az anyukája ott volt mögötte 20 méterrel és már nem tudott segíteni! szerintem ráér még! Az én lányomnak is volt, de az eset után el is lett adva! Ha nem akarod, h legyen komoly baja a picinek inkább vmi kevésbé komoly járgányt válassz neki, hidd el annak is nagyon fog örülni!
2009. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!